Megjelent a Codename: Panzers egyjátékos demója, mely a német küldetéssorozatból a varsói pályát tartalmazza, valamint az oktató rész. A 210 megás fájlt elérhetitek szerverünkön.
Codename: Panzers demo
Megjelent a Második Világháborús stratégia egyjátékos demója.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
Codename: Panzers
Platform:
Fejlesztő: Stormregion
Kiadó: CDV
Forgalmazó: Ecobit Rt.
Megjelenés: 2004. II. negyedév
Minimális rendszerigény: Pentium III/Athlon 1 GHz, 512 MB RAM, DX9.0b kompatibilis videokártya (GeForce 2 MX, Radeon 7200 vagy újabb), 12xCD-ROM, 2,5 GB
Ajánlott konfiguráció: Pentium III/Athlon 2 GHz, 768 MB RAM, GeForce4 Ti/Radeon 9500 vagy újabb
HOZZÁSZÓLÁSOK
erdos 2004.05.04. 13:40 [1247]
Nekem megy vele...
erdos 2004.05.04. 13:38 [1247]
Hát nekem ez nem nagyon jött be, szétszedtek mint foxi a lábtörlőt..:-)
A következőben kinéztem merre kolbászol a lengyel tank, és ráküldtem a lángszóróst. Nem bírtam egymenetben megsütni, mondom megvárom míg egyet fordul. Ahha, megváltoztatta az útvonalát..:-)
Kiváló játék arra amire készült, hangulatos, szórakoztató...
Szép munka...;-)
A következőben kinéztem merre kolbászol a lengyel tank, és ráküldtem a lángszóróst. Nem bírtam egymenetben megsütni, mondom megvárom míg egyet fordul. Ahha, megváltoztatta az útvonalát..:-)
Kiváló játék arra amire készült, hangulatos, szórakoztató...
Szép munka...;-)
szedrencs 2004.05.03. 17:50 [4695]
Nem kell benne semmit szenvedni. Veszel 4 v. 5 PzII-t, és lerusholsz mindent. Kb. 8 perc alatt le lehet küldeni a missziót. Ennyit a realitásról.
A repülő fogaskerekes, töltényes, páncélos, vöröskeresztes rész kicsit absztrakt, de áttekinthetővé teszi a dolgokat, szóval engem csak egy kicsit zavart.
A repülő fogaskerekes, töltényes, páncélos, vöröskeresztes rész kicsit absztrakt, de áttekinthetővé teszi a dolgokat, szóval engem csak egy kicsit zavart.
zsoo 2004.05.03. 17:12 [1267]
Mi a véleményetek, a repkedő fogaskerekekről, meg töltényekről?
Ezt másként is megoldhatták volna (és sajna nem hiszem, hogy már lenne alkalmuk változtatni rajta (ha akarnak egyáltalán)
(a SWINE-ban jópofa volt - de itt??!!)
Üdv.
Ezt másként is megoldhatták volna (és sajna nem hiszem, hogy már lenne alkalmuk változtatni rajta (ha akarnak egyáltalán)
(a SWINE-ban jópofa volt - de itt??!!)
Üdv.
Slayer88 2004.05.02. 19:43 [1]
ez lesz az idei év legjobb gameja!!!!
mindenki szedje a demot és szenvedjen picit
a legjobb grafika amit valaha láttam
ja és nálam szaggat picit, meg hibák vannak de ez egy gef4 MMX440-esen nem meglepő:-D
mindenki szedje a demot és szenvedjen picit
a legjobb grafika amit valaha láttam
ja és nálam szaggat picit, meg hibák vannak de ez egy gef4 MMX440-esen nem meglepő:-D
Legnépszerűbb cikkek
- 1. A középkori háborúk minden kegyetlenségét belezsúfolták a Chronicles: Medieval játékmenet-bemutatójába
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:32
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [1]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 18:36
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15134]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]
- 16:34
- Harry Potter: Quidditch World Cup [19]
- 16:01
- 007: First Light teszt – Őfelsége titkosügynökös játéka [hozzászólások] [1]
- 10:30
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [58]
- 06:40
- Milyen könyvet olvastok mostanában? [2915]
- 16:17
- GG - GameGuess játék [989]