Az Atari bejelentette a 2005 karácsonyán megjelenő The Matrix: Path of Neo-t, mely a nagy sikerű Matrix trilógiát dolgozza majd fel egy játékban. A programot most is a Shiny fejleszti majd, mint a korábbi hasonló programot. A játékosok magát Neo-t irányíthatják itt, a film szinte összes emlékezetes helyszíne megjelenik benne. Nem lesz teljesen lineáris a játékmenet így se, lesznek választási lehetőségei a játékosnak, a reakciókat pedig maguk a rendezők, a Wachowski fívérek dolgozzák ki. Feltűnik a programban minden filmbeli szereplő is, őket a karaktert megformáló színészről mintázzák majd, így találkozhatunk Keanu Reeves-vel ("Neo"), Laurence Fishburne-vel ("Morpheus"), Carrie-Ann Moss-val ("Trinity) és Hugo Weaving-vel ("Agent Smith") is.
The Matrix: Path of Neo
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
The Matrix: Path of Neo
Platform:
Fejlesztő: Shiny Entertainment
Kiadó: Atari
Forgalmazó: seven m
Megjelenés:
2005. november PC
n/a: PS2
HOZZÁSZÓLÁSOK
LordHunter 2005.11.27. 18:19 [2]
Egyépként a tárgyakat jól látom és télleg le kell jáccani a Matrixot.
és a videóbejáccások is jók!
és a videóbejáccások is jók!
LordHunter 2005.11.27. 18:16 [2]
Valaki le tudná írni a játék gépigényét mert nálam nem láccik az ember gyanítom nem bírja a videókártya.
CrusaderNo1 2005.05.12. 18:40 [9]
Hmmm.... Az E.T.M.-t is először úgy beharangozták... de amikor kijött, egy borzalom az a játék!!! Ugyanaz a fejlesztő? Remélem tanúltak -rengeteg- hibáikból és még1szer nem követik el ugyanazokat! A képek -a korhoz képest- nem túl bíztatóak! Mostanában minden játékfejlesztő azt hiszi, hogyha már megvan az eszköz akkor már csak jó játék lehet belőle! Ez volt a hiba az E.T.M-ben is...
Bizakodjunk!!!:-/:,-(:-|:-)
Bizakodjunk!!!:-/:,-(:-|:-)
Kal-El 2005.03.20. 22:24 [1]
Az E.T.M. tényleg nem volt vmi fantasztikus hyper-cool játék, de azért Mátrix feeling volt. Azért remélem ez jobb lesz... A Matrix Online után nem szeretnék sokkal rosszabb játékkal játszani:-) Annak a béta befejezése vmi hypersirály volt:-D
matyula 2005.03.11. 23:40 [10]
Írták, hogy decemberben....
Túl sok jót nem ígérek a játéknak, ezzel persze nem akarom első körben leírni az egészet. Lehet, hogy egy tuti kis gém lesz az eredménye!
Túl sok jót nem ígérek a játéknak, ezzel persze nem akarom első körben leírni az egészet. Lehet, hogy egy tuti kis gém lesz az eredménye!
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]