Játékinfó
Jurassic World Evolution
- PC
- PlayStation 4
- Xbox One
- stratégia
- Fejlesztő: Frontier Developments
- Kiadó: Frontier Developments
- Megjelenés:
2018. június 12. PC
n/a: PS4, X1
Cikkek és hírek
Jurassic World Evolution
Dinóparkmenedzsernek lenni szép hivatás, de nem mindig fenékig tejfel, és egy idő után unalmas is...
2018. június 23. 09:30 8
Jurassic World Evolution játékmenet
Lackó a teszteléssel haladva egy kis videót is rögzített.
2018. június 13. 13:43 6
A filmhez is kap DLC-t a Jurassic World Evolution
A Fallen Kingdom a mozival egyszerre fog megjelenni, míg a játék utolsó kihívása a Lost World lesz.
2018. június 5. 20:45 6
Jurassic World Evolution játékmenet-bemutató
A Frontier most már hivatalosan is elismerte a korábban kiszivárgott premierdátumot.
2018. március 31. 13:43 8
Kiszivárgott a Jurassic World Evolution premierdátuma
Az is kiderült, hogy Dr. Ian Malcolm szerepében Jeff Goldblum is felbukkan majd.
2018. március 15. 23:46 6
Új trailert kapott a Jurassic World Evolution
A Frontier Expo 17 alkalmából több érdekes részletet is elárultak a jövőre várható stratégiai játékról.
2017. október 9. 19:19 6 11
Jövőre jön a Jurassic World Evolution
A Frontier Developments már megmutatta, hogy képes zseniális vidámpark-menedzser játékot készíteni. Jövőre megmutathatja még egyszer.
2017. augusztus 21. 12:29 3
Legfrissebb képek
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 4. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
- 5. 007: First Light teszt – Őfelsége titkosügynökös játéka
Legfrissebb fórumtémák
- 17:57
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [62]
- 13:11
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15137]
- 13:05
- Ki mivel játszik mostanában? [8255]
- 11:12
- Mit játszottál végig legutóbb? Értékeld! [1596]
- 07:18
- Clair Obscur: Expedition 33 [56]
- 22:06
- Kezd durvulni az időjárás! [4479]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]





























