Tegnap megjelent a demo verzió, ma pedig bejelentették a játék elkészültét a készítők. A sokak által várt Need For Speed sorozat legfrissebb részét a Hot Pursuit 2-t a harmadik rész készítői fejlesztették. A játékban 22 egzotikus sportkocsi és 12 pálya várja majd a játékosokat. Összesen 66 verseny lesz majd az egyjátékos részben és nyolcan versenyezhetnek LAN-on vagy Interneten keresztül. A boltokat október 21-én éri majd el a játék.
Kész a Hot Pursuit 2
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
További képek
Need for Speed Hot Pursuit 2
Platform:
Kiadó: Electronic Arts
Forgalmazó: Ecobit Rt.
Megjelenés: 2002. október 18.
Minimális rendszerigény: Pentium II 450, 128 MB RAM, GeForce/Matrox Parhelia, 1,2 GB HDD
HOZZÁSZÓLÁSOK
J. Dávid 2002.09.27. 06:25 [6295]
Én si remélem,hogy nem b@sszák el ezt a részt. Az éjszakai vezetés meg tényleg benne lehetne...sokkal jobb,mint nappal nyomulni
okoska3000 2002.09.26. 10:49 [12750]
Az NFS-ből a Porsche lett az igazi, remélem nem rontják vissza az irányítást, kicsit azért már ott kezdett realisztikusabb lenni, szép grafikkal, remélem sokat javítanak és nem rontanak...
CalebTheOne 2002.09.26. 01:03 [1]
Nos igen...NFS. Az eddigi részei már-már legendássá váltak PC-n hisz talán az egyetlen (Test Drive sorozat suxx) Arcade autoverseny sorozat PC-n, ami képes volt visszaadni a feelinget amit egy sportkocsit vezetve átél az ember fia :) na de azért az EA se felejtkezzen már el arrol hogy ez a sorozat PC-n született és ugyanmár legalább a PC-s verzio jelenne meg elöször vagy egyszerre az összes. Aztán hallottam olyat hogy ebböl az uj részböl is kimarad (akárcsak a porsche 2000-böl) a beállithato éjszakai vezetés és az esös pálya. hát....ezt pedig már a 3 is tudta 1999-ben. Érdekes. Különben is az NFS: MC -> Motor City Onlineositása után már semmi yot nem vártam. Azért megnézem mit tud a játék hátha mégis király lesz :D
kEnAcE 2002.09.24. 12:20 [9563]
De csak az X-Box az ami szalonképes konzol. A PS2 már nam az (bár szerintem soha nem is volt az, soha nem vehette fel a versenyt a high-end PC-kel). Nekem az a véleményem, hogy még az autós játékok is nagyon ocsmányak voltak PS2-n. Hihetelenül alacsony felbontású textúrá fogazattal, TV-n meg pláne. A Grand Tourismo 3 viszont nagyon jól sikerede. Az X-Boxnak is csak azért van ekkora sikere, mert alapvetően Pc-s alapokon nyugszik. Ez persze a saját magánvéleményem, meg mondjuk én PC-párti vagyok. :D
J. Dávid 2002.09.24. 06:48 [6295]
A Colin sorozat bejön nekem is igaz,hogy utoljára 4-5hónapja volt fent a gépemen...
Viszont Én azért várom, mert csak egy tetves PCm van és ebbe sportkocsik lesznek, nem rally kocsik. Viszont ha itt sem fognak törni a kocsik, akkor 200%,hogy még sold outban sem fogom megvenni!
Viszont Én azért várom, mert csak egy tetves PCm van és ebbe sportkocsik lesznek, nem rally kocsik. Viszont ha itt sem fognak törni a kocsik, akkor 200%,hogy még sold outban sem fogom megvenni!
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]







