TéHáIksz
Barthezz | 2008.11.26. 15:18 | kategória: szolgálati közlemény
Pontosan 1 hónapja, hogy utoljára a blogomba írtam, úgyhogy ideje újra felélesztenem a webnaplót! Annál is inkább, mivel ma reggel immáron én is az 5 számjeggyel leírható látogatót számláló blogok sorába léptem. Ezúton mondanék tehát köszönetet minden hűséges és alkalmi olvasómnak, hogy látogatásotokkal, figyelmetekkel megtiszteltétek írásaimat!
A közeljövőben tehát újra visszetérnék az aktívabb blogoláshoz. Nemsokára jelentkezem egy újabb zenei bejegyzéssel, mely egyben egy régi-új sorozat első darabja is lesz, illetve a régóta ígért és halogatott kvízjáték visszavágó fordulóját is a napokban megtartom (ezzel lezárva blogom rövidke kvízjáték részlegét is végre). Nagyjából 1 hónap múlva, a karácsonyi szünet tájékán pedig egy igen nagyszabású új bejegyzés-sorozattal térnék majd vissza, melynek előkészületei jelenleg is már gőzerővel folynak. A témát egyelőre még nem kívánom felfedni, legyen elég annyi, hogy eddigi írásaimhoz képest egy teljesen új terület részletes kielemzésébe vágok majd bele!
Hát ennyit most röviden. ^^
Hozzászólások
"Nyomjad Rózsi!" ;D
Elég sok programod van itt készülőben, biztosan nem fogunk unatkozni az érdekeltek közül az elkövetkező időkben :-]
Grat. ehhez a szép számhoz!
Húh de jól lehagytalak... Nah jó csak poén volt, nagyon várom ezt a titokzatos írásodat :D És Gratulálok,Nem semmi teljesítmény főként zene áltál,mindenféle hír, hype nélkül!
Gratula hozzá! És várom/juk a következő írásokat!
Köszi mindenkinek! ^^
cygary: Pont most léptél még egy helyet előre a látogatottsági listán, szal tényleg szédületes, hogy nyomod :-D
ÁÁh top5-től kezdve sok esélyem nincs, ott már igen lassan haladok. Eddig darálás volt,innentől csöndes araszolás. De majd meglátod, te is jössz!
Grat, blogger! ;)
grat 1713 ;-)
cygary: Hát ha megnézed, top5-ben már nem nagyon vannak aktív blogok. Nyilván nem pada közel 50 ezer látogatójának behozására gondoltam, de azért 1-2 helyet ha így folytatod, ott is simán előre fogsz lépni pár hónap múlva ;-) (az inaktív blogok látogatottsága jóval lassabban nő, mint egy heti renszerességgel vezetetté, főleg ha a tiedét nézzük :-D ). Germivel meg igen kíváncsi leszek a kiélezett csatátokra, ha őt is leelőzöd, akkor le a kalappal előtted :-D
SW, LM: Nektek is thx ;-) (utóbbi az 1713-ért még kapni fog :-D )
Gratula Barthezz, szép szám! És persze megérdemelt. ;-)
Grat, Barthezz! :) Én töretlenül török az 5k felé, a nagy gondom viszont az, hogy focin kívül más témát nem igen tudok felhozni, meg igazából időm sincs más kigondolására.
Fogadd gratulációmat. ;)
És kíváncsian várom azt a bizonyos majdani bejegyzés-sorozatot. ;)
Köszi mindhármatoknak! :-)
Lavar: Nem is tudtam, hogy Helyzeten kívül a blogomat is olvasod (>:]), kellemes meglepetés :-)
ph: Bele szoktam olvasni a focis bejegyzéseidbe is, mert bár maga a BL nem érdekel, de tetszik az a szókimondó stílus, ahogyan írsz. Szóval az az 5K is szép szám, főleg ha azt nézzük, hogy tényleg nem túl nagy a focis tábor ezen a fórumon ;-)
kopé: Okés, érkezni fog majd :-) Te viszont már tudsz róla picivel többet is ;-)
Hehe...Vigyázz Lavar még a végén cikkeket is olvasni fog :O
Heh, szoktam én csak lusta vagyok kommentelni..:-)
cygary: Azokat is szoktam, de csak amik érdekelnek.:-P
Nah, örülök akkor neki :-) A mixemet (előző bejegyzésem) megnézted már? ;-)
Elsők között voltam aki letöltötte.:-P
Természetesen én is gratulálok;-)
Germi: Köszi ;-) Bár én asszem nem fenyegetem a blogodat, cygary-vel azonban kemény csata lesz ez :-D (Ami nekünk, olvasóknak persze csak jó ;-) )
Lavar: Ejj, akkor azért visszajelezhettél volna, hogy milyennek találtad tetszett-e / nem tetszett-e, stb. ;-) :-D
Bocsi, nem tudom miért nem írtam akkor.:( (Amúgy igen jó volt, tetszet, erre emlékszem. :-))
Okés, ennek akkor örülök ^^ :-) Nemsokára jön majd egy újabb - hasonló - zenei bejegyzés, igaz, az nem mix lesz, hanem a korábbiakhoz hasonlóan egy gondosan összerakott válogatás ;-)
Várjuk.:-)
A blogokban szereplő bejegyzések és hozzászólások a felhasználók saját véleményét tükrözik.
Fenntartjuk a jogot, hogy az illegális tevékenységgel kapcsolatos vagy offenzív jellegű, valamint nem blogba való bejegyzéseket, hozzászólásokat előzetes figyelmeztetés nélkül töröljük.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]

