Szortírozás - vizsgafilm (Teleschola 2010)
Creativ3Form | 2010.05.26. 19:53 | kategória: Saját kisfilmek
Idén államvizsgázok a Teleschola Televíziós Iskola videó-vágó szakán. Június 4-én, azaz jövő hét pénteken lesz az írásbelim három tárgyból, majd július 2-án a szóbelim a többiből. Ám, az írás és a szavalás mellett vizsgafilmet is kell kreálnunk, méghozzá irodalmi valamint technikai forgatókönyvvel, promóciós ismertetővel és forgalmazási tervvel. Pont úgy, ahogy a nagyok szokták. Pöcsölős, és rohadtul fárasztó de hé...a filmkészítésnek is vannak kevésbé izgalmas szakaszai.
Hosszú újrakezdések és tologatások után végre elkészült a filmem, mely a tőlem megszokott...nos...idióta felfogásban halad a stáblista felé.
Íme:
Hazaérvén húgom megkér, hogy rakjam ki a bejárati ajtó elé az általa kiszortírozott ruhákat. Ám a ruhák úgy döntenek, maradnak ahol vannak...
Utolsó módosítás: 2010.08.25. 01:48
Hozzászólások
És az egyedi Crea stilus:)
A technikai részéhez nem értek.Viszont 2 év után csak kábé 6 perces filmecske?Tetszett,h amikor keresed az ismeretlent és közelebb ill távolabb vagy tőle,úgy halkul ill erősödik a zene.Sejtem,h milyen tökölős egy ilyen felvétel de én rövidnek találom.Esetleg az álom végefelé a ruhák átvehették volna a hatalmat és ők ültek volna az asztalnál te pedig kucorodsz a szennyestartóban.
Viszont le sem tagadhatnád h nem a te filmed:).Grat!
Köszi a dicséretet. Az a baj, hogy max. 10 perc lehet a vizsgafilm, így nem sokkmindent csinálhattam. Plusz a technika is közbeszólt, sajna így is kicsit le lett butítva amit eredetileg akartam. Majd ha kölcségvetés lesz a kezemben, akkor semmi akadálya nem lesz annak, hogy 100%-ban megvalósítsam a terveimet.:-D
+1 a filmhez, tényleg profi munka. Le sem tagadhatnád, hogy Fincher-rajongó vagy. :) De az Unsolved lesz vmikor folytatva? (Szólj, ha már megvolt, csak átsiklottam felette, ilyen az én agyam.)
Először is köszi, másodszor neeeem, még nem volt folytatása. Azzal kapcsolatban annyi ötletem van, hogy úgy döntöttem sorozattá bővítem, Unsolved project címen. Ha a szereplőim is úgy akarják, még idén nyáron elkezdem forgatni, aztán majd ahogy ráérnek, készülnek a részek.
De örülök, hogy van érdeklődő.:-)
Hehe, király:-D:-D A dreamdream zene, ami jelzi az álmodást, na az nagyon-nagy ötlet volt:-) Erre majd mondok valamit úgy 2 hónap múlva:-D
Az igazat megvallva a tanár miatt raktam be azt a zenét, mert ő szinte mindenbe beleköt. Minden részletet meg kell neki indokolnom, hogy miértúgyakkorésott. Kiváncsi leszek, hogy értékelni fogja e ezt az ötletet.:-D
2 hónap múlva? Hm...kiváncsi leszek.:-)
Idióta... :D Amúgy jó lett. A falánk ruháról nekem a csodálatos pókemberből a suit jutott eszembe (ez lett a szimbiótából..., mindegy), az is így rácuppan. :-D A vizsgához meg sok sikert! Az anyag jó, itt már csak az indoklásokkal lehet gubanc. Hajrá!
Nagyon jó! Tetszett ez a sztori, és frankó hangulata is van.
Sok sikert kívánok a vizsgához!
Csak most jutottam el idáig, de megérte, nagyon ügyes kis film! :) Gratulálok! :)
Köszi mindenkinek a dicséretet, örülök, hogy tetszik nektek. Ma adtam le a suliban a cuccost, az irományokkal együtt. Már várom a tanár véleményét, de mivel eléggé a kisjátékfilmek ellen volt, ami a vizsgát illeti, tuti szarrá oltja.:-D De sebaj, ki fogom bírni.
Személy-szerint nekem az autós jobban tetszett, de ez is nagy és az ötlet is odaver. Meg ezek az effektek :D.
Nem vagy normális! :-D
Az ötlet csillagos ötös, a megvalósítás néhol nekem kicsit sántít, bár ezt abszolút laikusként mondom. Az összhatás kellemesen megmosolyogtató.
Ami még feltűnt, hogy nagyon nem tudsz te szabadulni ettől az Emancipator-féle Lionheart-tól! ;-)
1 valamit nem értettem, hogy amikor leültél az asztalhoz, ott miért nem vittél valami újságot, vagy valami, mert így látványosan vártad a történést. :D
Btw költöztél? :)
A blogokban szereplő bejegyzések és hozzászólások a felhasználók saját véleményét tükrözik.
Fenntartjuk a jogot, hogy az illegális tevékenységgel kapcsolatos vagy offenzív jellegű, valamint nem blogba való bejegyzéseket, hozzászólásokat előzetes figyelmeztetés nélkül töröljük.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 22:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2569]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
