Hall of Fame 2008! Eddigi jelöltek, De szavazzatok!
cygary | 2008.11.24. 15:29 | kategória: hall of fame 2008
Mint minden évben szokás itt a PCDome-n én is összeütöm a magam kis ,, Az év...'' összeállításomat. Mivel az ilyen tipikus dolgok/ hogy az Év RPG-je, FPS-e/ úgyis kiderülnek a PCDome évi szavazásából így én egy kicsit másféle megközelítésből kérdezlek ki titeket. A jelölések a következők:
A játék nevét mindenképp írjátok a jelölés mellé!
1.Az év története:Mass Effect, WOW: Lich king
2.Az év főhőse:Altair,
3.Az év ellenségeSaren, Boomer
4.Az év fegyvereShishkebab, Lángszóró(FC2)
5.Az év meglepetése(pozitív)AudioSurf, Mount&Blade
6.Az év csalódásaNeed For Speed: Undercover, Call of duty 5, Red Alert 3
7.Az év kiegészítője Galactic Civilizations 2: Twilight of the Arnor
8.Az év multiplayere Left 4 Dead
9.Az év leghangulatosabb játéka Fallout3,GTA IV, Assassin's Creed, Dead Space
+1Az év BlogjaGerminator, Cygary, ShuleyVA
Az eddig meg nem jelent, de év végéig PC-re megjelenő játékokra is szavazhattok!
Ez a bejegyzés december 15-én újra megjelenik akkor mégegyszer szavazhattok dec. 19-ig. Szavazat kommentként vagy privátban is küldhető! A következő körben az eddig megemlített játékok közül lehet majd csak választani, hogy legalább egy első helyet kioszthassak :D
Utolsó módosítás: 2008.11.25. 11:33
Hozzászólások
1: Fallout 3
2: cygary :D
3: Novell ZenWorks Asset Management - fasz ki van ezzel a cuccal!
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Hehehe Kösz de a 3. melyik játékból van? XD
1. Mass Effect (más nem jutott az eszembe, ez még változhat)
2. Altair (hisz PC-re csak ebben az évben jelent meg ;))
3. Sovereign (ha viszont csak sima ellenség, akkor a Dead Space bébi zombiai)
4. Shishkebab (Fallout 3)
5. Audiosurf
6. Spore
7. Galactic Civilizations 2: Twilight of the Arnor
8. (ezt itt kihagynám)
9. Fallout 3
+1. (ezt is kihagynám)
Kösz, mind stimmel de a 3-ashoz játéknév+ ellenfél is kéne tehát mindkettő.
+1 az enyém. Na jó, ego off, szerintem Germié.
Powerhouse szavazata érvénytelen... Nah jó beírom :D
1.: lich king:P
Mivel mai játékokat nem is vinne e gépem, szóval csak néhány szavazat:
6.: NFSUC
9.: GTA4 (bár nem jelent meg, és valószínűleg nem is fogja vinni a gépem, de GTA nem lehet rossz :D )
+1: term. Germi ;)
Jah és 5.: Euro Truck Simulator. :)
Kösz, Germi meg bekaphatja a karácsonyfadíszeit :D Nem kell hogy én legyek csak ne ő.. :D
OK...
3. Sovereign (Mass Effect főellensége) vagy Bébi zombi (Dead Space)
Ha vmit megint félreértettem volna, akkor szólj...
Hehe... Mást nem értettem félre kösz. És bocs :D
OK, akkor Germi helyett leszek én az előző nickemmel! >:-]
Hagyd,ennyit megérdemel Germi miután megelőzöm :D
Ó, kösz a szavazatokat, bár így az év vége felé eléggé eltűntem blogtéren, de azért kösz:-D
ÓÓh szívesen de ha mégis te nyernél úgyis megbundáznám. Úgyhogy a legkevesebb hogy szavazol :D
Jajj de jó látni a Mount & Blade - et!
Hehe :D Azt én írtam be, én is szavazok!
Nagyon nem értek a játékokhoz, szal csak két kategóriára szavaznék:
6. Az év csalódása: Red Alert 3
+1 Az év Blogja: Germi (boccccsi >:] )
Hű, látom rám is esett voks, enyhén szólva meglepődtem 8-o
Játékok terén én sem vagyok naprakész, azt viszont tudom, hogy az év csalódásai közé tartozik az NFSUC és a COD5.
Legjobb blogger... ami azt illeti bár Germi az utóbbi időben kicsit valóban :P leeresztett, számomra mégis ő volt az, aki az általa leadott (napról napra várt) menzás kalandokat osztotta meg velünk. Maradandó egy hülyeség marad annyi szent XD
Ha jobban átgondolom, te is kissé mintha leeresztettél volna Cygary :-] De mindenképpen bízom a beígért dolgokban, így aztán (ha X-P) hozva az általad megkszokott összképet (milyen jól is nézett ki, az Eső bejegyzésedre jellemző "techdemo" írásmódod) biztosan tartani fogod ;-]
Megemlíteném még someszt is, aki a néha-néha frissülő történeteivel úgyszintén hozzájárul az olvasás adta örömhöz.
Padavan, ha bár az utóbbi időben kissé (?) negatív személettel írt - a többnyire - minket is körülvevő dolgokról, tökéletes személelet adott minden esetben, amire csak is keserűen tudtam bólogatni.
McCl@ne pedig talán éledőben van, legalábbis merem remélni az általa legjobb videóblog elismerésem révén :-]
Barthezzt sem hagyhatnám ki, hiszen nem egy zenével foglalkozó posztot töltött fel, ráadásul nem gyökeresen egy stílushoz ragaszkodva.
De ki vagyok én, hogy ezeket a dolgokat így megállapítsam... szóval csak azt akarom mondani, hogy én képtelen lennék egyetlen embert eme nemes pozícióba állítani. Sokan vannak akik változatossá teszik ezt a blogot. Vagy így vagy úgy...
Egy fecske meg úgysem csinál nyarat X-)
Javítás: McCl@ne -nél nem videoblog, hanem - többnyire - filmekkel foglalkozó blog. Én hülye. Még a végén vörösen izzó, vérben forgó szemekkel nézne rám, hogy lemertem egyszerűsíteni a blogjában tornyosuló "mondok egy jó filmet" bejegyzéseit egyszerű vidoblogra XD
Hehe, akkor esik piros hó az égből, ha az én blogomat is olvassa valaki :D
Ennyit tennék hozzá:
1. FarCry 2
5. Crysis: Warhead, FarCry 2
6. Spore, RA3, UT3
7. X3: Terran Conflict
Köszönöm a véleményeket. Shuley egyszerű miért eresztettem le: nulladikos vagyok, heti 22 nyelvi órával szóval sok időm nincs magamra. És ne félj, esőt folytatom, talán az Evolúciót is :D
úgy látszik vortób és általam futatott bl nem különösebben népszerű. :'(
:D
Oh, és én is meg lettem említve :$ :-D Thx ShuleyvA ;-)
cygary: Azért majd az RA3-mal update-eld a 6-os pontot ;-) Jah meg év fegyveréhez sztem az is kellene, hogy melyik játék, mert így kicsit viccesen néz ki, hogy szimplán a lángszóró :-D
:D A blog miatt ne aggódj, engem is csak somesz(poénosan) és egyik ismerősöm szavazott be, mert PcDome-ról nem sok blogot ismer, de regisztrált két éve, szóval nem csalás :D
Erősíteném a 6. helyen a Red Alert 3at... Ma próbáltam ki, hát...
Ez természetesen szubjektív, véleményem szerint az elődök megcsúfolása volt.
Rendben, írok egy pluszt a RA3-nak. Pedig én még ki is akartam próbálni... Úgy látszik nem kéne.
Próbáld csak ki. Legfeljebb nézel egy nagyot, aztán maximum 5 perc után törlöd, ha tényleg nem tetszik (kijött már egy demo is). Én kapásból levettem, hogy ez valami egészen más játék RA név alatt. Számomra nem adott vissza semmit a hangulatból, noha fanatikus RA gémer voltam anno.
Majd átfutom a 2008-as játéklistámat de addig is ideböffentek akkor néhányat ami biztos :D
1 Mass Effect
3 The Jackal (Far Cry 2)
7 Crysis Warhead
8 Crysis Wars
9 Far Cry 2
A blogokban szereplő bejegyzések és hozzászólások a felhasználók saját véleményét tükrözik.
Fenntartjuk a jogot, hogy az illegális tevékenységgel kapcsolatos vagy offenzív jellegű, valamint nem blogba való bejegyzéseket, hozzászólásokat előzetes figyelmeztetés nélkül töröljük.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
