Petike 15 az év játékainak egy részéről
cygary | 2008.11.26. 19:12 | kategória: petike15
Szia petike15! Régen találkoztunk már, és most egy év játékai tesztben kérném a véleményedet ki. Benne lennél?
Mijen teszt?
Felteszek különböző kérdéseket,néha indokolnod kell néha pedig csak választani. Benne vagy?
Bene!
Nah akkor kezdjük!Farcry2 vagy Crysis Warhead?
Egyértelműen Fárcry mert gyönyörű,akcíódús, lehet benne faszán öldökölni, sok növény van és lehet benne gyémántokat keresni!
A crysis meg húgyfoszsar mert nagy a gépigénye és szar a játékemenete a craytek csak villog hogy nesze bazzeg szép grafika élvezzél rá.
De a Crysisban is gyönyörű,akciódús, lehet benne öldökölni, több benne a növény és gyémántok helyett lehet laptopokat keresni.Emellett A Crysis Warhead az év expanziója is, magyarok készítették, bebizonyítva ezzel aztm hogy van helyünk a játékiparban és élvezetes, tartalommal teli játékot is készíthetünk.
Biztos. Én eggyikkel se játszottam csak olvastam fórúmot :)
*Sóhaj*Rendben menjünk tovább. Szerinted mi az év RPG-je?
Szerintem a COD5
De a Cod5 nem RPG! Az RPG-ben van fejlődés, beszélgetés,karakterlap,társak küldetések és minden egyéb
Jaah én a rakétavetőre gondoltam. Mert a Cod5-ben ténleg naggyon szép a rakétavető. Már már fotorealisztikus az én 2.6 Ghz-es gépemen is rezzenéstelenül fut és gyönyörű 800x600-ban is low-on.
...Látom nem vagy jártas az RPG-k ben. Akkor mesélj a COD5-ről. Miért ez az év játéka?
Mert én imádom a második világháborút. És végre megismerhettük japcsik és a németek gonosz mivoltát hiszen folyton kínozták a szegény rabokat... ez embertelen dolog :( De a cod végre lerántja a leplet és megmutatja a csúnya németek igazi arcát.
Jah végülis Sztálin sem rakta ki a foglyokat -40 fokba, hogy ott halljanak éhen és egymás megfagyott húsát egyék kényszerképpen
XD?
Hagyjuk... Mit nyújt a COD5 amit másik játék nem?
Hát például lehet benne késelni egész pályákat. Meg lángszórozni, és nagyon realisztikus mert a lángszóró túl is melegedhet. És az forró heheh :D
De azért örök töltény van hozzá mi?
Persze anélkül hogy égetnél fel mindent ami az útadba kerül! De a graffjára visszatérve KÚRVA JÓ! ÉRTED KÚRVA JÓ! Olyan jó a fizika is olyan szépen esnek vissza a japán katonák amikor lándzsával mennek feléd és te meg lekéseled őket fél méterről. Egymás után kétzser. ÉS olyan a buffok amik úgy csillognak a karaktereken!
Azok shaderek öcsi, shaderek. És nem kéne abnormálisan csillogniuk amikor a hold világít rá.
Hát te ezt honan tudod? Voltál már a második vh-ba?He?
Nah jó ezt is hagyjuk. Mi az év multiplayeres játéka?
Egyértelműem left for Dead!
Végre valamiben egyetértünk!
Azért mert...
Inkább hagyd. Jobb ha nem tudom... Év autóversenye?
Szerintem a...
Várj! Kitalálom... Hmm... Need For Speed Undercover!
Igeen! Honnan tudtad?
Köhm... Megérzés...
nagyon fasza végre egy játék ami újítást hoz az NFS szorozatba. Például végre üldöznek a rendőrök is/Most nem szólok semmit-cygary/,
és vannak fasza csajok benne! Ha nem mondod el senkinek néha csak azt csinálom hogy a játék videóban megállítom a képet és ha anya nincs itthon
Akkor befogod a kicsi szád mint most is :) Utolsó esély! Év stratégiája!
A Red Alert mert olyan színes-szagos játék. Jó nézni a csini kis egységeket, és különösen tetszik a japán oldal mert ugy passzol a hupikék színvilága a keygetlen harchoz. Olyan megzavaró és mégis fasza. Jag és van ilyen csajka aki ilyen pszihó-picsa és tud reptetni mindenkit meg ilyenek. És ott is vannak jó csajok azzal szoktam szórakozni hogy amikor mondanak nekem valamit rádión én azt válaszolom hogy,,Vétel: Álló fasszal jelentkezek'' Hehehe XDXDXDXDXDDDXDXDXDXDXDXDXD......
Köszönöm szépen...
Hozzászólások
"- Nah jó ezt is hagyjuk. Mi az év multiplayeres játéka?
- Egyértelműem left for Dead!
- Végre valamiben egyetértünk!
- Azért mert...
- Inkább hagyd. Jobb ha nem tudom..." <<< LOL XD
Ez valamiféle reakció volt az előző bejegyzésben véleményezett játékokra? Vagy mi volt ez? :D
Mellesleg, csak nem kipróbáltad a RA3at? Ugyanis Petike tényleg elmondott róla mindent lol :D
Neem csak kellett valami. Nem próbáltam ki csak utánaolvastam a fórumon >:)
Hát RA3 topicban asszem elég kivesézően lehordtuk a játékot minden elemében, szal tényleg nem nehéz ott infohoz jutni :-D
Igazából nyomtatott sajtó által értesültem, ti kicsit később kapcsoltatok rá.
Hát te hüle'vagy :D Akkor te voltál Petike XD
Végülis, az emberek szoktak magukban beszélni... nah de nyílvánosan X-] Beteeeg.
Jahát sajtó munkatársaknak már a megjelenés előtt kijár egy-egy tesztpéldány, szal lehetetlen megelőzni őket :-D
Nah ezért kell Pc-s újságot olvasni :D
Hogy lehet a Warhead-ben laptopokat keresni?
Sehogy, csak másodlagos feladatokat tudod, keresd meg ezt meg azt,keress információt róla blah blah...
Aha, értem, kösz. Egyébként a RA3-at nem szeretni, hanem fikázni divat mostanában.
Kész vagy :D!
Nah, íme az exponenciálisan növő látogatottság okának egyik tökéletes példája ;-)
OFF:
sysnrt: RA3-as bejegyzésed lassan jöhetne már, tényleg (mindenféle offense nélkül mondom) érdekelne, hogy mitől tetszik neked az a játék?
Nem is gondoltam hogy rátalálsz a blogra :D Köszi, folytatom a regényt is majd egyszer ha lesz időm :D
,,Vétel: Álló fasszal jelentkezek'' <- Bazz, sikerült megnevettetned! XD
5/5
Óóh így akartam hagyni a kommentszámot Petike15 emlékére, de mégiscsak válaszolok :D Örülök hogy sikerült, már éppen hisztizni akartam egyet hogy csak Germihez mész kommentelni. Jóh persze ez a bejegyzés nem Germi szintű volt, de ez csak egy lightos PR bejegyzés :D
"nem Germi szintű volt" <- azt ugye, tudod, hogy Germin kívül szerintem neked van az egyik legjobb blogod Dome-on? ;-)
Főként ezek a témák, meg a keresős baromságok is nagyon nagyok voltak!
(Amúgy egy kérdés: ez a Petike15 egy valós fórumozó/fórumozó volt, vagy fiktív személy?)
Óóh ez megtisztelő. Egyébként Petike15 egy fiktív személy, még anno a régi PcDome fricsőrnél találtam ki, úgy érzem velünk is marad egy darabig még. Egyébként bennfentes infóként mondom, karácsonyi válogatás még lesz, Hall of FAIL címmel, decemberben kezdem válogatni a keresőseket, és egy giga-mega packban publikálom majd :D
Nah ez jól hangzik, és kösz a választ! :)
Barthezz: Fú, teljesen kiment a fejemből... valamikor majd megírom, de a hét hátralévő részében nem lesz időm rá.
:D Üt! :D
Kösz, nem gondoltam volna ,hogy ilyen jóra sikerül.
A blogokban szereplő bejegyzések és hozzászólások a felhasználók saját véleményét tükrözik.
Fenntartjuk a jogot, hogy az illegális tevékenységgel kapcsolatos vagy offenzív jellegű, valamint nem blogba való bejegyzéseket, hozzászólásokat előzetes figyelmeztetés nélkül töröljük.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
