Hall of Fame 2008-Az utolsó forduló
cygary | 2008.12.08. 19:55 | kategória: hall of fame 2008
Itt az utolsó esély, hogy kedvenceiteket bejuttassátok a döntőbe. Küldjetek kommentet a blogba, de meg is lehet vesztegetni, és ígérem jövőre SMS-ben is szavazhattok, elintézem a TV2-vel.(Csak nehogy aztán az utolsó öt percben visszadobja a szavazatokat ha a Mirror's Edge-re nyomtok :D)
Aki már szavazott az is újból megteheti!
ÚJ SZAVAZATOKAT IS LEADHATTOK, ezek csupán a jelenlegi jelöltek.
1.Az év története: Mass Effect, WOW: Lich King, Far Cry 2
2.Az év főhőse: Altair, Shepard
3.Az év ellensége: Saren(Mass Effect), L4D-Boomer, Fallout3 ghouls, The Jackal-Farcry 2
4.Az év fegyvere: Shishkebab, Lángszóró, Plazmafegyver(Dead Space)
5.Az év meglepetése(pozitív): Audiosurf,Mount&Blade, COD5, Crysis Warhead, Far Cry 2
6.Az év csalódása: Spore,NFS Undercover,CoD5, Red Alert 3, UT3, FIFA09
7.Az év kiegészítője: Galactic Civilizations 2: Twilight of the Arnor, X3: Terran Conflict, Crysis Warhead
8.Az év multiplayere: Left 4 Dead, Crysis Wars
9.Az év leghangulatosabb játéka: Fallout3, GTA4, Assassins Creed, Dead Space, FarCry 2
+1Az év Blogja Germinator,Cygary, ShuleyVA
Utolsó módosítás: 2008.12.09. 15:04
Hozzászólások
1.Az év története: Mass Effect
2.Az év főhőse: Shepard
3.Az év ellensége: Saren
4.Az év fegyvere: Plazmafegyver
5.Az év meglepetése(pozitív): Crysis Warhead
6.Az év csalódása: NFS Undercover
7.Az év kiegészítője: Crysis Warhead
8.Az év multiplayere: Crysis Wars
9.Az év leghangulatosabb játéka: Dead Space
Óhh milyen katonásan választottál, de lehetett volna újat is mondani ám... De ezzel megkönnyítetted a dolgom kösz :D
Mindegy most már :D
mondjuk az Év meglepetés játékához a Spider-man: Web of Shadowsot írtam volna... hirtelen ennyi jutott eszembe.
Oké átjavítottam, ha más még van szólj!
Továbbra is fenntartom a korábbi szavazatom, szal 6-os az RA3, +1 pedig Germi (de te blogod is igen jó, ne vedd sértésnek :-D ha egyet kell megjelölni, akkor viszont a legsokoldalúbb blog, illetve egyben az év legnagyobb blog-meglepetése Germié volt :-) )
Én is tartom az előzőleg hangoztatott véleményem. Nem kívánom copy -zni, még a végén Barthezz ismét elpirulna ;D
Semmi gond Barthezz megértem én :D Egyébként is még egy éve sincs meg a blogom... Majd jövőre :D
Legjobb blogozó: Germinátor
(utóbbi forradalmi blogja megfogott, nézzetek be oda)
Ezt most úgy mondod, mintha mi még csak nem is hallottunk volna Germi blogjáról ;-) :-D
:-D Persze, hogy úgy mondom, mert írtam is oda:) Ezt akartam tudatni, de hát nem esett le:))
ööö...bocsánat, de az X3: Terran Conflict, és igen szavazok rá :)
Meg az Undercoverre is az "év meglepetése" kategóriában.
cygary Dome-bug fix by Barthezz ;-)
Óóh kösz Barthezz már azt hittem,hogy érkezett még 5 értelmes szavazat... :D
Az év felhasználóneve nem lesz? :D
http://pcdome.hu/user.php?id=73657
Pfff loool :'D
Ezt a felhasználót már én is kiszúrtam ma magamnak :-D
cygary: Nyugodtan töröld őket, elég, ha az utsó 2 bennmarad, azok zárják le ugyanis a vastag betűt ;-)
Következő év legjobban várt játéka kategória kihagyva?:P
Egyedül arról tudnék beszélni:D
Nincs de ha elküldöd PM-ben kihirdetem :D
A blogokban szereplő bejegyzések és hozzászólások a felhasználók saját véleményét tükrözik.
Fenntartjuk a jogot, hogy az illegális tevékenységgel kapcsolatos vagy offenzív jellegű, valamint nem blogba való bejegyzéseket, hozzászólásokat előzetes figyelmeztetés nélkül töröljük.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
