KVÍZ - melyik játékokból vannak a képrészletek?
Dark Archon | 2008.12.01. 10:05 | kategória: kvíz
Felfedezvén, hogy egy halom játékból vannak képeim, gondoltam játsszunk egyet :-) A képekből egy 256*192 pixel méretű részletet vágtam ki, ezek alapján kell kitalálni, hogy melyik játékból vannak.
Szabályok: nem sok, csak annyi, hogy egy ember max. 5-re tippeljen egyszerre és várja meg az értékelésem, aztán mehet tovább :-)
Katt: KÉPEK
Aki először olvassa ezt és kíváncsi, mennyire ismeri a játékokat, ne olvasson tovább :-)
Megfejtések:
01. TrackMania Nations Forever (sHarris)
02. Frontlines: Fuel Of War
03. Transformers (balays82)
04. King Kong (balays82)
05. Clive Barker's Jericho (balays82)
06. Obscure (balays82)
07. Spiderman 3: The Game (balays82)
08. Shadowgrounds: Survivor
09. Lost Planet (balays82)
10. StarCraft (elaccy)
11. Far Cry: Matto4 mod
12. Overlord
13. Battlefield 2 SF
14. BioShock (Gobiakos)
15. Alpha Prime
16. Worms 4 Mayhem (Malin-)
17. Medal of Honor: Airborne (balays82)
18. Assassin's Creed (Nicolas19)
19. The Witcher (balays82)
20. Mass Effect (balays82)
21. Hellgate: London
22. Kane & Lynch: Dead Man (balays82)
23. Shade: Wrath Of Angels
24. Far Cry (balays82)
25. TimeShift (balays82)
26. Tomb Raider Legend (Barthezz)
27. Crysis (balays82)
28. Unreal Tournament 3 (balays82)
29. Gears of War (balays82)
30. Battlefield 2142
31. Blockbreaker Deluxe
balays82 nyert :)
TELJES KÉPEK elérhetővé válnak a képekre klikkeléssel.
Utolsó módosítás: 2008.12.02. 10:33
Hozzászólások
Tudtam, hogy valaki beugrik, de nem :-P
37.-re egy Singles-t vagy Sims2-t mondanék...
18: Assassin's Creed
28: Red faction? Bocs a 37-ért, legközelebb a szemem is kinyitom :)
Mindkettő helyes.
11-es nem a LOST? :-O Basszus akkor mi lehet? :értetlenképetvágósmiley: :-D
Biztosan valami Easter egg egy másik játékból. :)
4. Dark Messiah of M&M?
11-es konkrétan egy játék modjában fellelhető poén :) Elég híres pedig a játék is meg a mod is :) Több modos kép nincs.
4-es nem jó.
Változtattam pár képet, mert volt pár kitalálhatatlan meg úgy látom nehéznek tűnik. Változtatott képek: 4, 10, 17, 20, 29, 30.
10: StarCraft
10-es jó.
28-ra a tipp nem jó.
Tippek:
3. Mass Effect
9. Splinter Cell: Double Agent
28. Unreal Tournament III
4. King Kong
21. Bioshock 2
3. nem
9. nem (itt a jobb alsó sarok segíthet)
28. ok
4. ok
17. ok
20. ok
29. ok
21. Bioshock 2? :)
A 9. talán Lost Planet.
Éééssss igen :))
Akkor tényleg segített. :)
sipec: hát ez egyik se nyert :)
11-esen változtattam, hátha legalább az alapjáték sikerül.
19-re senki? Szomorú vagyok, pedig az a víz nagyon jellegzetes.
A 6, 15, 23, 31 kevésbé népszerű játékokból van, talán azokra nem is várok megfejtést, bár ami azt illeti, sipec neked illene tudnod a 23-ast :) (nem, nem WoW).
Kifejezetten slágerjátékokból van: 2, 3(?), 12, 13, 14, 19, 21, 27(!), 29(!), 30.
19: WiC?
10-est meg illett volna tudnom, nem néztem meg eléggé... :-D
19: nem, de változtattam rajta, hátha így beugrik valakinek
Még változott: 25, 26
26: Tomb Raider Anniversary (Natla van a képen)
26. majdnem :) TR Legend.
Jólvanna, ez nem az én napom :-D
Áh leesett, összekevertem Natlát Amandával, összefolynak már így utólag az egyes részek :-)
25. Timeshift
3. Transformers (de csak a segítség miatt)
27. Crysis (a válsághelyzet alapján ez sem volt nagy mutatvány)
19. Olyan, mintha a Witcher lenne, de nem rémlik a helyszín.
29. Csak szólok, hogy erre már írtam a Gears of War-t.
3. jó
27. jó
19. pedig az :) Ezekszerint nem nézted meg a tájat a Vizima és Óvizima közti hídon, ahonnan a mocsárba lehet csónakázni.
29. ja, tényleg :))
Igazad van, így már rémlik. Csak a memóriám már nem a régi. :)
vmi aktualis allast rakhatnal a postba, mert a kommenteket bogaraszni eleg cink...
18. Talán Silent Hill 2?
12 space siege?
14. Armies of Exigo... Nem vagyok biztos benne, nagyon ismerős pedig az a grafika..:-D
18. nem
12. nem
14. nem (ez egyébként félig meddig ki lett találva)
Malin: neked a 16-osnak kéne rohadtul ismerősnek lennie :D
Az 1. szerintem valamelyik Trackmaniából van, nem? (valami nyelvtan-zseni segíthetne hogy ezt a szót (Trackmania) hogy kell ragozni helyesen:D)
sHarris: de, jár a pont. Azt kitalálni, hogy melyikből, ebből a részletből lehetetlen :)
A 14. félig ki lett találva? Akkor talán Syberia 2, vagy egy másik Benoit Sokal játék? Esetleg Sinking Island. :)
Nem, BioShock. Mindegy, megadom Gobiakos-nak, Bioshock 2 még nincs is tudtommal.
04. King Kong The official game of the movie?
A 16-os? Őszintén szólva fogalmam sincs, melyik játékból lehet...:-D
a 11-es is far cry
ja hogy mod...
31. Guitar Hero
21. Metal Gear Solid 1 vagy kettő.
9. Penumbra: Black Plague?
Így kb. tudtam volna a Starcraftot. Meg esetleg a Trackmaniát, bár azon a képen lehet, átsuhantam volna, ha nem olvasom a megfejtést. A többihez gőzöm sincs... :(
RAI*DEN: bocs, előtted már balays megfejtette.
RatBag: mivel a blogban leírtam, nem lehetett túl nehéz :D De a kérdés, hogy melyik mod?
A többieké mind rossz, bocsi :)
A 9-es meg van fejtve.
Malin: és így, hogy változtattam a képet? ;)
Várjunk csak... a 16-os alatti kép a 16-os? Lol, hát ez a Worms 4 Mayhem. :D Sztem a változtatás nélkül is tudtam volna, csak hát én a 16-os feletti képet néztem, amin a szárny van...:D
LOL :))
basszus, elkezdtem újra nézni a képeket és nekem is beugrott a Worms, erre bazz épp megfejted itt előttem :-(( :-D
7. Half-Life
12. World of Warcraft The Burning Crusade
30. Crysis
31. Dance, dance revolution xD
2. Aliens versus Predator
13. Call of Duty Modern Warfare
6. Valamelyik Silent Hill talán
Egyik sem jó :) Egyébként az alsó linkről már megnézhetőek a teljes képek.
6. Obscure II
7. Spiderman 3: The Game
16. Worms 4
22. Kane & Lynch: Dead Men
Ja, most látom, hogy a Worms 4 már megvolt. :)
Jó játék volt. Jöhet majd még ilyen. :)
Köszi, majd igyekszem :)
A blogokban szereplő bejegyzések és hozzászólások a felhasználók saját véleményét tükrözik.
Fenntartjuk a jogot, hogy az illegális tevékenységgel kapcsolatos vagy offenzív jellegű, valamint nem blogba való bejegyzéseket, hozzászólásokat előzetes figyelmeztetés nélkül töröljük.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
