Nokedli
riddick21 | 2008.04.19. 14:59 | kategória: Nokedli
Tényleg nokedli.
Hozzászólások
1 | McCl@ne 2008.04.19. 15:17
És ez most poén?
Szerintem nagyon szar, legalább egy receptet dobtál volna hozzá...
Tudsz te egyáltalán írni? Vagy csak szavakat?
Kb. 1/10-et tudok erre adni, jó lenne, ha összekapnád magad, csak azért, mert valaha te voltál itt a basszájba, még nem jelenti, hogy nokedli.
És ez most poén?
Szerintem nagyon szar, legalább egy receptet dobtál volna hozzá...
Tudsz te egyáltalán írni? Vagy csak szavakat?
Kb. 1/10-et tudok erre adni, jó lenne, ha összekapnád magad, csak azért, mert valaha te voltál itt a basszájba, még nem jelenti, hogy nokedli.
3 | McCl@ne 2008.04.19. 15:23
Hát én nem örülnék, azért mindennek van határa... :S
Hát én nem örülnék, azért mindennek van határa... :S
4 | Lavar 2008.04.19. 15:25
lolcano xDDDDD
lolcano xDDDDD
6 | riddick21 2008.04.19. 15:39
meklén: nagy a pofád, de ki kért meg, hogy pontozz? ki vagy te, hogy azt gondold magadról, hogy átláthatsz olyan dolgokat, mint más fórumozók értékrendszere, motivációi és egyáltalán az, hogy mi vezérel minket egy bejegyzés megalkotásakor? miért gondolod te azt, hogy a tyúkszaros véleményedre bárki kíváncsi? a te hülye összelopkodott filmes blogod talán többet ér, mint egy tányér nokedli?
a többieknek: köszi a támogatást és nagyon jól esik a bátorításotok, tényleg jó lenne, ha jó sok hozzászóló lenne és sokat dumcsiznánk a nokedliről!
meklén: nagy a pofád, de ki kért meg, hogy pontozz? ki vagy te, hogy azt gondold magadról, hogy átláthatsz olyan dolgokat, mint más fórumozók értékrendszere, motivációi és egyáltalán az, hogy mi vezérel minket egy bejegyzés megalkotásakor? miért gondolod te azt, hogy a tyúkszaros véleményedre bárki kíváncsi? a te hülye összelopkodott filmes blogod talán többet ér, mint egy tányér nokedli?
a többieknek: köszi a támogatást és nagyon jól esik a bátorításotok, tényleg jó lenne, ha jó sok hozzászóló lenne és sokat dumcsiznánk a nokedliről!
8 | riddick21 2008.04.19. 15:45
Az csirkipörki, te butus!:)
Az csirkipörki, te butus!:)
9 | LordMatteo 2008.04.19. 15:50
Óóóó :-(
Ember vagyok egyáltalán, hogy nem így írtam ? :'(
De amúgy a saláta nem is olyan fontos bele. Hm. Át kell gondolnom az életem ezek után.
Óóóó :-(
Ember vagyok egyáltalán, hogy nem így írtam ? :'(
De amúgy a saláta nem is olyan fontos bele. Hm. Át kell gondolnom az életem ezek után.
10 | Dealer 2008.04.19. 15:53
Jómagam sem vetem meg a jóféle tojásos nokedlit, hanem egy kis kovászos jólesne melleje...
Jómagam sem vetem meg a jóféle tojásos nokedlit, hanem egy kis kovászos jólesne melleje...
11 | LordMatteo 2008.04.19. 15:57
Én azt kevésbé szeretem, bár semmiféle ételben nem tudom elviselni...azok a gonosz kovászosok :-(
Én azt kevésbé szeretem, bár semmiféle ételben nem tudom elviselni...azok a gonosz kovászosok :-(
A blogokban szereplő bejegyzések és hozzászólások a felhasználók saját véleményét tükrözik.
Fenntartjuk a jogot, hogy az illegális tevékenységgel kapcsolatos vagy offenzív jellegű, valamint nem blogba való bejegyzéseket, hozzászólásokat előzetes figyelmeztetés nélkül töröljük.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]

