28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Great Escape : Full Throttle

Sturmgewehr | 2007.11.09. 21:29 | kategória: Saját cuccok

Még a jómúltkor vettem fel ezt a pályát a The Great Escape nevű játékból. Egy nagyon feelinges régebbi játék, anno megvettem eredetiben, sokat toltam vele. Egyébként 'A Nagy Szökés' című film alapján készült ugye a játékváltozat. Ez a pálya a játék végénél van, aki látta a filmet az úgy is tudja.
szerk.: egész csontnélkül ment a motorozás, a harckocsis részt leszámítva. xD

Utolsó módosítás: 2007.11.09. 21:40

Hozzászólások

TcG|Rommel|Hun
1 | TcG|Rommel|Hun 2007.11.09. 21:36
Na várjunk csak, az eredeti valahogy nem így végződik.:D Én egy nagy drótkerítésbe gubancolódós, elfogós, rossz győzős jelenetre emlékszem.:)

A motor irányítása nagyon komoly.:D
Sturmgewehr
2 | Sturmgewehr 2007.11.09. 21:39
Igaz, úgy ért véget, de ezután van még egy motorozós pálya, mondjuk a vége akkor is happy end, szóval nem változtat sokat a helyzeten. :-D Felveszem azt is ha érdekel,(az utolsó pálya egyébként) ott viszont már durvább dolgoknak lehetünk szemtanúi. :-D

A blogokban szereplő bejegyzések és hozzászólások a felhasználók saját véleményét tükrözik.
Fenntartjuk a jogot, hogy az illegális tevékenységgel kapcsolatos vagy offenzív jellegű, valamint nem blogba való bejegyzéseket, hozzászólásokat előzetes figyelmeztetés nélkül töröljük.