Esetleg, ha nagyon fontos neked, akkor szedd le megint, mert az
is lehet, hogy azzal van a baj. Bár nekem 2.5 óráig szedte.
Azért szerintem annyit nem ér.
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
ALFA: Antiterror demo (Hírek)
Nem tudom. Lehet, hogy nem elég erős a géped.
Ez a minimum követelménye:
-IBM PC-compatible computer, 1000 MHz Intel Pentium III or AMD
processor;
-256Mb RAM;
-GeForce3 64Mb;
-8x CD-ROM;
-Microsoft-compatible mouse;
- 2,5 Gb of free space on the HDD
Nem nagy. Szerintem még próbálgasd az optionst.
Esetleg bontsd ki újra, és csináld még egyszer végig.
Én is innen töltöttem le, és megy.
Sok sikert.
Ez a minimum követelménye:
-IBM PC-compatible computer, 1000 MHz Intel Pentium III or AMD
processor;
-256Mb RAM;
-GeForce3 64Mb;
-8x CD-ROM;
-Microsoft-compatible mouse;
- 2,5 Gb of free space on the HDD
Nem nagy. Szerintem még próbálgasd az optionst.
Esetleg bontsd ki újra, és csináld még egyszer végig.
Én is innen töltöttem le, és megy.
Sok sikert.

köszi. de nekem valamiért nem akar elindulni. szerinted mi lehet az ok?
Csak simán kicsomagoltam, és utána minden jó volt.
Én az Optionsban sem állítottam semmit, azt hiszem.
Utána is csak egyszerűen elindítottam, és jó volt!
Ennyi, nem kell telepíteni semmit.
Én az Optionsban sem állítottam semmit, azt hiszem.
Utána is csak egyszerűen elindítottam, és jó volt!
Ennyi, nem kell telepíteni semmit.
Köszi a tanácsot. Még egy kérdésem annyi lenne, hogy a exe -t az hova és hogyan állítottad be?
előre is köszi kz.
előre is köszi kz.
Én így csináltam:
1.letöltöttem
2.kicsomagoltam (csináltam neki egy könyvtárat)
3.kicsomagolás után, előbb az options.exe-t indítottam, majd
miután beállítottam, a start.exe-t.
4.tökéletesen működik.
1.letöltöttem
2.kicsomagoltam (csináltam neki egy könyvtárat)
3.kicsomagolás után, előbb az options.exe-t indítottam, majd
miután beállítottam, a start.exe-t.
4.tökéletesen működik.
Szia. nekem csak annyi kérdésem lenne, hogy hohyan indul el a játék, vagy hogyan kell telepiteni? letöltöttem a játékot kicsomagoltam, de nem tudom se feltelepítenem se pedig elinditanom.
Ha valaki tud segítsen benne! Előre is köszönöm.
kz.
Ha valaki tud segítsen benne! Előre is köszönöm.
kz.
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. A középkori háborúk minden kegyetlenségét belezsúfolták a Chronicles: Medieval játékmenet-bemutatójába
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:32
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [1]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 18:36
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15134]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]
- 16:34
- Harry Potter: Quidditch World Cup [19]
- 16:01
- 007: First Light teszt – Őfelsége titkosügynökös játéka [hozzászólások] [1]
- 10:30
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [58]
- 06:40
- Milyen könyvet olvastok mostanában? [2915]
- 16:17
- GG - GameGuess játék [989]