28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

ALFA: Antiterror demo (Hírek)

Czimbi
#7 Czimbi [1466]
Esetleg, ha nagyon fontos neked, akkor szedd le megint, mert az
is lehet, hogy azzal van a baj. Bár nekem 2.5 óráig szedte.
Azért szerintem annyit nem ér.

Válasz erre

Előzmény: kazoli 2005.12.12. 14:49
Czimbi
#6 Czimbi [1466]
Nem tudom. Lehet, hogy nem elég erős a géped.
Ez a minimum követelménye:
-IBM PC-compatible computer, 1000 MHz Intel Pentium III or AMD
processor;
-256Mb RAM;
-GeForce3 64Mb;
-8x CD-ROM;
-Microsoft-compatible mouse;
- 2,5 Gb of free space on the HDD


Nem nagy. Szerintem még próbálgasd az optionst.
Esetleg bontsd ki újra, és csináld még egyszer végig.

Én is innen töltöttem le, és megy.
Sok sikert.

Válasz erre

Előzmény: kazoli 2005.12.12. 14:49
kazoli
#5 kazoli [3]
köszi. de nekem valamiért nem akar elindulni. szerinted mi lehet az ok?

Válasz erre

Czimbi
#4 Czimbi [1466]
Csak simán kicsomagoltam, és utána minden jó volt.
Én az Optionsban sem állítottam semmit, azt hiszem.
Utána is csak egyszerűen elindítottam, és jó volt!
Ennyi, nem kell telepíteni semmit.

Válasz erre

Előzmény: kazoli 2005.12.12. 09:05
kazoli
#3 kazoli [3]
Köszi a tanácsot. Még egy kérdésem annyi lenne, hogy a exe -t az hova és hogyan állítottad be?

előre is köszi kz.

Válasz erre

Czimbi
#2 Czimbi [1466]
Én így csináltam:
1.letöltöttem
2.kicsomagoltam (csináltam neki egy könyvtárat)
3.kicsomagolás után, előbb az options.exe-t indítottam, majd
miután beállítottam, a start.exe-t.
4.tökéletesen működik.

Válasz erre

Előzmény: kazoli 2005.12.11. 21:58
kazoli
#1 kazoli [3]
Szia. nekem csak annyi kérdésem lenne, hogy hohyan indul el a játék, vagy hogyan kell telepiteni? letöltöttem a játékot kicsomagoltam, de nem tudom se feltelepítenem se pedig elinditanom.
Ha valaki tud segítsen benne! Előre is köszönöm.

kz.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat