Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Half-Life: Opposing Force (Ismertető)
Először is elnézéseteket kérem, hogy ezt ide írom, ilyen régi cikkhez, és ilyen célból ---> de van, aki még jelenleg is játszik a HL multiplayer módjával? Mármint a klasszikus Half-Lifera gondolok, és nem az OF-re. Aki elveszettnek érzi magát, egyedül játszik évek óta, és nem találja a magyarokat, az látogassa meg az igen szerény, és 2-3 aktív fős steam csoportunkat, melynek a neve : Magyar Half-Life Közösség. Jó magam 2007 nyara óta játszom, rengeteg játékosnak segítettem már, tanítgattam őket, a játék mesterségeire, azonban sohasem jutott még eszembe, hogy egy közösséget kellene alkotni. Mindenkit várunk szeretettel!
Ez esetben tessék még egyszer elolvasni a PCDOME-ra vonatkozó szabályzatot, amit te is bepipáltál regisztációkor.
horrorgeeks.blogspot.com
Ó, ez igazán nem probléma.
Csak gépeld be azt a számsort, ami a CD-tokon szerepel. Tudod, azon a tokon, amiben kaptad a CD-t a boltban, amikor megvetted.
Csak gépeld be azt a számsort, ami a CD-tokon szerepel. Tudod, azon a tokon, amiben kaptad a CD-t a boltban, amikor megvetted.
Szasztok bocsi rosszul irtam mert nem a cd key-el vana gond hanem ezt irja az indítás helyett:"Please type in the CD Key displayed on the Blue Shift CD case" ezt irja léci segitsen valaki elöre is kösz
Szasztok!Lenne 1 bajom a HL OF-val felvan telepítve,de kér valami CD KEY-t.LÉCI SEGITSETEK ELÖRE IS KÖSZI

Eredeti a jatek? Ha nem, akkor meg is van a hiba.
Quoth the raven, `Nevermore.'
Sziasztok! Nem teljesen igazodok ki a honlapon, így először ide írom:
Most telepítettem fel a Half Life: Oppossing Force-t, és problémám adódott: minden rendben felkerült a gépre, és már el is indítottam a játékot, de a Loading-ablaknál megáll, és a Windows hibajező hangját lehet hallani. 4x jelez, majd kilép, és azt írja: "Unable to authenticate Opposing Force CD. Please refer to the readme for details."
Az angolomon még lenne csiszolnivalóm, így nem sokra jutottam.
Ha valaki egy pontos telepítés-leírással, vagy bármi mással kisegítene, nagyon megköszönném!!
Most telepítettem fel a Half Life: Oppossing Force-t, és problémám adódott: minden rendben felkerült a gépre, és már el is indítottam a játékot, de a Loading-ablaknál megáll, és a Windows hibajező hangját lehet hallani. 4x jelez, majd kilép, és azt írja: "Unable to authenticate Opposing Force CD. Please refer to the readme for details."
Az angolomon még lenne csiszolnivalóm, így nem sokra jutottam.
Ha valaki egy pontos telepítés-leírással, vagy bármi mással kisegítene, nagyon megköszönném!!
hát nemtom, pont a blue shiftben nem volt semmi újítás..bár ha jól emlékszem, ott kicsivel több volt a gondolkodnivaló, de ezen kívűl semmi extra
A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt
Én az Opposing Force-tól nem dobtam hátast! Valahogy nem fogott meg a hangulata! A blue Shift már jobban, de az meg elég rövid volt. Szóval ha legközelebb hl-zni támad kedvem akkor tuti, hogy csak az első részt és a másodikat tolom ki!
Gordon Freeman Rulz & forever!
Várjuk a 3. részt!
Gordon Freeman Rulz & forever!
Várjuk a 3. részt!
a két oldalon levő lézerágyúval kilövöd a szemeit, majd mikor kinyitja a száját sorozd meg a benne lévő gömböt. ezt meg kell ismételni párszor, míg meg nem borul
A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt
Hellosztok!
Megtudja valaki írni, hogy kell kinyírni a nagy lila kapu előtt lévő, bazi nagy szörnyett. Kb 20 percig szórakoztam vele, de aztán meguntam.
Plz nagyon kéne!
Köszi előre is.
Ja a játék nagyon űber táp! 4 nap alatt játszottam ki a Hl-t, és a BLUE Shift-et de itt elakadtam az OF-ben.
Megtudja valaki írni, hogy kell kinyírni a nagy lila kapu előtt lévő, bazi nagy szörnyett. Kb 20 percig szórakoztam vele, de aztán meguntam.
Plz nagyon kéne!
Köszi előre is.
Ja a játék nagyon űber táp! 4 nap alatt játszottam ki a Hl-t, és a BLUE Shift-et de itt elakadtam az OF-ben.
Papp László
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Half-Life: Opposing Force (Ismertető)
Half-Life: Opposing Force (Ismertető)
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]