28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Deus Ex 3 trailer (Hírek)

--=mgta™=--
#7 --=mgta™=-- [40]
Hát én erről azt tudom mondani, hogy a Deus Ex egy hihetetlen, hihetetlenül jó játék, amiben egy olyan dolog ragadott meg amut nem tudok leírni. Természetesen mind2-ről van szó...Az 1 is ütöt és a 2 is azok számára akik kicsit közelebről is megszemlélték a játékot.
De eddig nem úgy volt hogy a Project Snowbild a Deus Ex 3? Kiváncsi leszek hogyan, merre megy tovább a 3 története!?

--=mgta™=--

Válasz erre

Gump
#6 Gump [5430]
akkor sürgősen pótold! szerintem a játékélmény és hangulat miatt még az idejétmúlt grafika ellenére is érdemes végigjátszani (legalább egyszer).
az első részre gondolok.

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2007.11.27. 12:02
Razor03
#5 Razor03 [14703]
Nekem sajnos kimaradt mind2 rész . Deus Ex-et nem tudom beszerezni, pedig klasszikus, pótolni kellene.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Indigo
#4 Indigo [1282]
A második rész nem volt azért annyira rossz, hogy ráaggassuk a "felejtős" jelzőt...
Jó volna, ha ezután a Thief 4-re erősítenének rá egy kicsit, mert igencsak hiánycikk mostanában egy jó kis középkori lopakodós játék!

Válasz erre

Madrac
#3 Madrac [4264]
En is erosen felek tole, de ez a kis video meg regenykelto. Meglatjuk.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Zomil
#2 Zomil [605]
az elsö részt imádtam többször végigtoltam
viszont a 2 már erösen felejtös volt, remélem ez hozza az 1 rész hangulatát

\,,,/O.O\,,,/

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Deus Ex 3 trailer (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat