28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Deus Ex 3 trailer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

--=mgta™=--
--=mgta™=-- [40]
Hát én erről azt tudom mondani, hogy a Deus Ex egy hihetetlen, hihetetlenül jó játék, amiben egy olyan dolog ragadott meg amut nem tudok leírni. Természetesen mind2-ről van szó...Az 1 is ütöt és a 2 is azok számára akik kicsit közelebről is megszemlélték a játékot.
De eddig nem úgy volt hogy a Project Snowbild a Deus Ex 3? Kiváncsi leszek hogyan, merre megy tovább a 3 története!?

--=mgta™=--

Vissza

Fórumszabályzat