28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Deus Ex 3 trailer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Gump
Gump [5430]
akkor sürgősen pótold! szerintem a játékélmény és hangulat miatt még az idejétmúlt grafika ellenére is érdemes végigjátszani (legalább egyszer).
az első részre gondolok.
Razor03
Razor03 [14703]
Nekem sajnos kimaradt mind2 rész . Deus Ex-et nem tudom beszerezni, pedig klasszikus, pótolni kellene.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Vissza

Fórumszabályzat