De a jóslatban így szerepel: "S lám eljött a nap, a nagy konzol és PC gyártók egyesültek, köztük a Sony, a Microsoft és a Nintendo. Vége a konzolok és a PC közti háborúnak, elhozták nekünk az Über-Platformot ami elmossa a játék gépek közti vonalat, az Über-Platform egyet jelent a tökéletességgel, nincs szükségünk többé PC-kre, PS3-akra, X360-akra, Nintendo Wii-kre, ebben az egy gépben mind benne van, és ami eddig exkluzív játék cím volt az most mindenki számára elérhető."
Ez így egy kicsit utopisztikus, de remélem egyszer eljön ez a nap is.
