28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Crysis 2 - multiplayer bemutató (Hírek)

cygary
#15 cygary [2745]
Nem kell ehhez túlságosan belemenni az összeesküvés elméletekbe: 3 platform>1 platform bevétel tekintetében.

Válasz erre

Előzmény: Hype 2011.02.12. 09:41
Hype
#14 Hype [368]
Köll a profit nincs mit tenni, az eggyel nem kaszált "eleget".

War, war never changes...

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2011.02.11. 21:43
.:[Kain]:.
#13 .:[Kain]:. [11704]
de ikszbokszon ott a live, meg a tény, hogy az eladási mutatók mindig többszörösét teszik ki a pc-s megfelelőinek. egy top 10 listában ha minden platformot nézünk, akkor pc-s általában nincs is benne.

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2011.02.11. 21:43
Razor03
#12 Razor03 [14703]
Na mert X360-ra nem hekkelik meg flesselik meg jatagos boxokkal nyomják az emberek!

Lehet hogy boxra több gémet eladnak, de erre hivatkozni gyenge érv a fejlesztők részéről szerintem.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2011.01.26. 18:02
.:[Kain]:.
#11 .:[Kain]:. [11704]
"alapvetően pc pártiak voltak"

jah, addig, amíg rá nem jöttek, hogy a pc-sek többsége inkább letölti a játékukat, mintsem megvenné

Válasz erre

Előzmény: Hype 2011.01.26. 13:21
Toki
#10 Toki [5086]
Király, pont két napja járt le a gold előfizum.

Válasz erre

_Sun_
#9 _Sun_ [827]
Így megy?

Gaming is about killing time, not killing people

Válasz erre

Előzmény: bali000 2011.01.26. 15:34
bali000
#8 bali000 [127]
Én ps3-as vagyok de már egérszintem játszok fps-eket,vagy jobban.Ezek a jónépek elég ,enyhénszólva, gyengék.

Válasz erre

_Sun_
#7 _Sun_ [827]
Hogy mindenki lássa miért nincs PC - Box közös multi.

Gaming is about killing time, not killing people

Válasz erre

Előzmény: subject17 2011.01.26. 14:31
subject17
#6 subject17 [7050]
Első videóban 0:07-0:09... Ott mondtam, hogy "na jól van"...
Nem a játékot szidom, viszont ilyen balf@szkodásról minek kell videót feltenni? XBOX FTW

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Corvus5
#5 Corvus5 [2011]
Vagy kevés célzóvizet ittak vagy már túl sokat.

Válasz erre

Hype
#4 Hype [368]
Egész jónak tűnik, annyiból rossz hogy pc-re b*sztak kiadni amikor alapvetően pc pártiak voltak. Meg kíváncsi leszek járművekkel mi lesz, valószínű felhőkarcoló tetején nem igazán lehet tankozni, de milyen lesz a többi pálya?

War, war never changes...

Válasz erre

Dark Archon
#3 Dark Archon [11834]
Miért, mit vártál? Ahhoz képest szép pálya, meg tetszetős, ahogy a víz lefolyik a sisakon, de rossz nézni mit összeszerencsétlenkednek gamepaddal egy FPS-ben

Dark Archon

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2011.01.26. 11:36
.:[Kain]:.
#2 .:[Kain]:. [11704]
eddig semmi különös ez alapján. lehet, hogy én vártam sokat a frankón összeállított multi trailer alapján?

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Crysis 2 - multiplayer bemutató (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat