28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Crysis 2 - multiplayer bemutató (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Hype
Hype [368]
Egész jónak tűnik, annyiból rossz hogy pc-re b*sztak kiadni amikor alapvetően pc pártiak voltak. Meg kíváncsi leszek járművekkel mi lesz, valószínű felhőkarcoló tetején nem igazán lehet tankozni, de milyen lesz a többi pálya?

War, war never changes...

Vissza

Fórumszabályzat