28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3 (Hírek)

LordMatteo
#3 LordMatteo [29425]
Szép és jó az XP...múltidőben. Minden bizonnyal támogatná a játék az XP-t, ha a Microsoft frissítené az XP-t. Ha teszemazt az XP egy rejtett hibája miatt szar lesz a Bf3 XP-s rendszeren, akkor azzal a Dice nem tud mit kezdeni, így saját magukat óvják meg olyan hibáktól, amiket el sem kerülhetnek.

Lehet jönni a Win7 nagyobb gépigényével, de akinek a Bf3 el fog menni a gépén, annak a Win7 is...

(fúbakker, mennyiszer írtam le hogy XP...)

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: szmartin 2011.02.08. 12:20
szmartin
#2 szmartin [41]
Hali!

Emlékeztek a MoH 2010 Limited Edition megjelenésére? A megjelenő játék akkor úgy került a polcokra, hogy a Battlefield 3 béta tesztjére is jogosultságot/meghívást kap a vásárló. Miután megvásárolta valaki a szóban forgó játékot, a doboz kinyitása után szembesült a ténnyel, hogy nincs benne semmilyen kód, hanem majd az elkövetkezendő kb. 1 éven belül meghívást kap a tesztre. Most meg az derül ki, hogy a WIN XP-ét nem támogatja a játék.
Kérdezem... mi jöhet még ezek után???...ez ismét negatív szájízt ad a dolognak

Üdv

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Battlefield 3 (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat