28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Yakuza 4 (PS3) (Konzol cikk)

Zoo_Lee
#5 Zoo_Lee [408]
Ha elkészítenék, valószínűleg az is hatalmasat szólna...

Eladó G-Vírust vagy Progenitor vírust keresek saját felhasználás céljából.

Válasz erre

Madrac
#4 Madrac [4264]
Meg a Yakuza: Vietnamot is mi?

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: HUNpunk 2011.04.30. 16:05
HUNpunk
#3 HUNpunk [6]
Imádom a Yakuza sorozatot csak remélem felhagynak a már meg szokott EU-s butított verziókkal.És várom a feudális Japán Yakuzát és a zombisat is.

A skrizofrénia nem mentesit attól a ténytől,hogy hűlyék vagyunk!

Válasz erre

AstorAnt
#2 AstorAnt [1653]
Nagyon jónak tűnik a játék, bár lehet kicsit elfogult vagyok, mivel szeretem ezt a témát.

Egyébként kellemes, tartalmas cikk.

"Everyone who run, is a VC, everyone who stand still, is a well disciplined VC"

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Yakuza 4 (PS3) (Konzol cikk)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat