28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Yakuza 4 (PS3) (Konzol cikk)



Írd ide hozzászólásod:

Madrac
Madrac [4264]
Meg a Yakuza: Vietnamot is mi?

Quoth the raven, `Nevermore.'

HUNpunk
HUNpunk [6]
Imádom a Yakuza sorozatot csak remélem felhagynak a már meg szokott EU-s butított verziókkal.És várom a feudális Japán Yakuzát és a zombisat is.

A skrizofrénia nem mentesit attól a ténytől,hogy hűlyék vagyunk!

Vissza

Fórumszabályzat