Bruce Willis-nél is nehezen tudtam elfogadni hogy kopasz de mivel ugyanugy Ő játszotta McLane szerepét mint a korábbi filmekben - valamint a szinkronhangja is ugyanaz volt - igy aránylag az a kis külső változás nem tett annyira rossz benyomást.
Bár eleinte nehéz volt megszokni mert megszokta a néző a mindig véres trikot és a kicsit kócos hajzatot annál a karakternél ugy ahogy Max-nél is a New York-i helyszint és a ballonkabátot.De mivel itt a karakter ugyanaz nem pedig valaki más ugyanugy Max névvel és a hangja is ugyanaz ez nagyon sokat számit.
Pl ilyen az a korábban bemutatott Stalker filmsorozat is amit beharangoztak.Létrehoztak egy weboldalt ahol azota kutya frissités se volt de a trailerben nagyon jo pont hogy ugyanugy oroszul-ukránul beszélnek és angolul van feliratozva valamint hogy a detektor és a riadó hang ugyanaz mint a játékban mert ezáltal a játékos-néző számára ismerős hangok ezek a játékbol igy jobban-könnyebben tud kötődni a filmhez-sorozathoz ha majd elkészül valamikor.
Van aki egy tengerparta vágyik, van aki világot akar látni.Én csak CSERNOBILba szeretnék egyszer eljutni.És ezt komolyan mondom.

