Egyre jobban beindul a Max Payne 3 marketing gépezete, hiszen nem rég megérkezett az első hivatalos trailer a játékból, mely gyorsan megnyugtatta a rajongókat, hogy nincs nagy gond Max háza táján: a hangulat azonnal magába szippantja az embert. Most pedig úgy gondolták a Rockstarnál, hogy újra kiadják ezt a videót, ám ezúttal némi szöveges kommentet is fűznek az egyes kulcsjelenetek mellé, melyekből többet is megtudhatunk a régóta várt játékról és Max történetéről.
Max Payne 3 - trailer kommentekkel
Az alig pár napja megjelent trailer kapott némi magyarázatot.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
Max Payne 3
Platform:
Fejlesztő: Rockstar Vancouver
Forgalmazó: Cenega Hungary
Megjelenés:
2012. május 18. PS3, X360
2012. június 1. PC
HOZZÁSZÓLÁSOK
RUSSIANBOY 2011.09.26. 11:52 [330]
Mostmár én is azt mondom nem számit hogy kopasz a lényeg hogy a karakter ugyanaz és a hangja is ugyanaz.
Bruce Willis-nél is nehezen tudtam elfogadni hogy kopasz de mivel ugyanugy Ő játszotta McLane szerepét mint a korábbi filmekben - valamint a szinkronhangja is ugyanaz volt - igy aránylag az a kis külső változás nem tett annyira rossz benyomást.
Bár eleinte nehéz volt megszokni mert megszokta a néző a mindig véres trikot és a kicsit kócos hajzatot annál a karakternél ugy ahogy Max-nél is a New York-i helyszint és a ballonkabátot.De mivel itt a karakter ugyanaz nem pedig valaki más ugyanugy Max névvel és a hangja is ugyanaz ez nagyon sokat számit.
Pl ilyen az a korábban bemutatott Stalker filmsorozat is amit beharangoztak.Létrehoztak egy weboldalt ahol azota kutya frissités se volt de a trailerben nagyon jo pont hogy ugyanugy oroszul-ukránul beszélnek és angolul van feliratozva valamint hogy a detektor és a riadó hang ugyanaz mint a játékban mert ezáltal a játékos-néző számára ismerős hangok ezek a játékbol igy jobban-könnyebben tud kötődni a filmhez-sorozathoz ha majd elkészül valamikor.
Bruce Willis-nél is nehezen tudtam elfogadni hogy kopasz de mivel ugyanugy Ő játszotta McLane szerepét mint a korábbi filmekben - valamint a szinkronhangja is ugyanaz volt - igy aránylag az a kis külső változás nem tett annyira rossz benyomást.
Bár eleinte nehéz volt megszokni mert megszokta a néző a mindig véres trikot és a kicsit kócos hajzatot annál a karakternél ugy ahogy Max-nél is a New York-i helyszint és a ballonkabátot.De mivel itt a karakter ugyanaz nem pedig valaki más ugyanugy Max névvel és a hangja is ugyanaz ez nagyon sokat számit.
Pl ilyen az a korábban bemutatott Stalker filmsorozat is amit beharangoztak.Létrehoztak egy weboldalt ahol azota kutya frissités se volt de a trailerben nagyon jo pont hogy ugyanugy oroszul-ukránul beszélnek és angolul van feliratozva valamint hogy a detektor és a riadó hang ugyanaz mint a játékban mert ezáltal a játékos-néző számára ismerős hangok ezek a játékbol igy jobban-könnyebben tud kötődni a filmhez-sorozathoz ha majd elkészül valamikor.
MattMatthew 2011.09.26. 08:15 [11918]
Csak ne nyírná le a haját... szakállban és hosszabb hajjal király volt.
RUSSIANBOY 2011.09.25. 15:40 [330]
Na mondom ettől függ hogy milyen köritést kap.Most hogy láttuk Max-t régi öltözékében és ruhájában majd pedig ahogy levágja a haját és ugymond megprobál egy uj helyen uj életet kezdeni igy már teljesen elfogadhato.
Eddig én is ugy voltam vele hogy nem sokat fog érni hogyha megváltozik a karakter mármint kinézetben pl más valaki lesz helyette - de ugy hogy Ő lesz ugyanugy csak más hajjal és ruhával igy már egészen más mert a játéknév erősen kapcsolodik a karakterhez.
Mig ha más valaki lenne most Max pl egy megint más arcu szinész azzal a játékos nem tud ugy azonosulni pont ugy mint a filmekben amikor egy adott karaktert más és más szinész játszik az első részben majd a folytatásban.
Annak ellenére én is kiprobáltam volna hogyha most nem látom ezt a trailert de vegyes érzelmekkel voltam iránta.Most viszont azt hiszem meg kell nézzem mégegyszer......és talán mégegyszer.......
Nekem is meghatározó játék volt az életemben és az ember ezért van vegyes érzelmekkel a folytatások iránt mert megszokja a karaktert és ugy ahogy a valo emberek ugy a játékosok is nehezen fogadják el a változást (már aki persze mert vannak akiknek nem probléma).
Ezen kivül nagyon fontos tényező a szintén ismerős - vagy mondhatni ugyanaz - a zene ami szintén kapcsolodik a játéknévhez és ezáltal a karakterhez.
A Max Payne játékot - a lassitás opcion kivül - a jo hangeffektek a történet kidolgozottsága valamint a jo zene tette azzá ami lett:D:D
Várom a game-t:D:D
Eddig én is ugy voltam vele hogy nem sokat fog érni hogyha megváltozik a karakter mármint kinézetben pl más valaki lesz helyette - de ugy hogy Ő lesz ugyanugy csak más hajjal és ruhával igy már egészen más mert a játéknév erősen kapcsolodik a karakterhez.
Mig ha más valaki lenne most Max pl egy megint más arcu szinész azzal a játékos nem tud ugy azonosulni pont ugy mint a filmekben amikor egy adott karaktert más és más szinész játszik az első részben majd a folytatásban.
Annak ellenére én is kiprobáltam volna hogyha most nem látom ezt a trailert de vegyes érzelmekkel voltam iránta.Most viszont azt hiszem meg kell nézzem mégegyszer......és talán mégegyszer.......
Nekem is meghatározó játék volt az életemben és az ember ezért van vegyes érzelmekkel a folytatások iránt mert megszokja a karaktert és ugy ahogy a valo emberek ugy a játékosok is nehezen fogadják el a változást (már aki persze mert vannak akiknek nem probléma).
Ezen kivül nagyon fontos tényező a szintén ismerős - vagy mondhatni ugyanaz - a zene ami szintén kapcsolodik a játéknévhez és ezáltal a karakterhez.
A Max Payne játékot - a lassitás opcion kivül - a jo hangeffektek a történet kidolgozottsága valamint a jo zene tette azzá ami lett:D:D
Várom a game-t:D:D
Yourmom 2011.09.25. 04:04 [528]
Oszinten amikor eloszor megtudtam hogy kijon en is ugy voltam vele h minek? de most h lattam a trailert mostmar valoszinubbnek tartom h jot kihoznak belole :D a masik h a legelso kepeken volt az a kopasz faszi akkor azthittem hogy mas jatsza max paynet jol fel is kurodott az agyam de a trailert nezve mostmar latom h ki is az a kopasz faszi >.
Gobiakos 2011.09.24. 12:39 [13332]
+1 Így van!
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 09:10
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2570]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
