28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Labdarúgó Európa-Bajnokság 2024 (Németország)

jawsika
#32 jawsika [4149]
Na, ti megadtátok volna?
Bevallom, én meg. De ahogy látom, nagy a felháborodás.

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.

Válasz erre

Laccy93
#31 Laccy93 [1195]
Hagytam az ösztöneimet eluralkodni rajtam és behúztam a portugál-cseh meccset 3-2-re. Jó lenne ha elkezdenék a gólgyártást 10 másodpercen múlt a török-grúz pontos végeredménye is

Az utóbbi időben csak nagyon ritkán fejezem be, amit elk

Válasz erre

Baracklekvár
#30 Baracklekvár [1795]
Hát, valahogy mennyire más volt a török-grúz 3:1, mint a svájci-magyar 3-1... Az egésznek a látványa, az attitűd... "We are not the same"

Válasz erre

SMBX-fan
#29 SMBX-fan [2679]
Azért 9-ből 1 szar és egy csomó közepes vagy kif. jó meccs egész jó arány.
VB-hez képest előrelépés.

Egy ideális világban nem közpénz jellegét, hanem magánvagyon jellegét vesztett el.

Válasz erre

Előzmény: Baracklekvár 2024.06.16. 22:53
Baracklekvár
#28 Baracklekvár [1795]
Na jó, visszavonom; az angol-szerb meccs gyalázatos volt.

Válasz erre

Előzmény: Baracklekvár 2024.06.16. 16:41
Baracklekvár
#27 Baracklekvár [1795]
Eddig ez az EB egyszerűen kiváló.
Jelige: "2.5 gól felett"

Válasz erre

Raistlin666
#26 Raistlin666 [4860]
Ne vegyétek károgásnak, de ez a produkció sajnos nem volt meglepő!

Hozzáteszem, hogy én lettem volna a legboldogabb ha valami csoda folytán kombinatív és domináns játékot mutatunk Svájc ellen!!!

Csak sajnos ez megy meccsek óta! Mindenki vér gyenge vagy maximum közepes!

Az olyan meghatározó "felszántom a pályát" produkciók sehol sincsenek mint például Schafer sérülése előtti verziója!

A szent tehenünk Mr. Liverpool egy nagy lufi jelenleg. Most komolyan fél pályán túlról felívelgetett szabadrúgásokkal akar villantani? Hol élünk emberek? Pofám leszakad!

És a kurva unalmas lemez: Szalai? A kezdőben? Úgy hogy nem is játszik???
És ez nem fotel szakértés! Minden egészséges értelmű foci szerető ember látja meccsek óta ezt a bizonytalan szart amit lerak a pályára!
És közben van egy fokkal jelenleg jobb Dárdai és Balogh akik meg a padról nézik a szerencsétlent???

A németek ellen irtózatosat kell javulni! Ilyen tegnapi játékkal ne jussunk tovább a szánalom ágon már bocsánat! Mi a faszomnak? Hogy kapjunk 8-10-et valakitől?

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Válasz erre

ufodani
#25 ufodani [17764]
Úgy gondolom, h továbbjutás ezen az első félidőn ment el, igen, a továbbjutás. Az rendben van, h a Svájc jól tolta,de ez a nihil, ez a hozzáállás, ez a fosás, ez a megye színvonal egyszerűen nem tudom/érthetetlen, h honnan jött.
Nálam most Rossi is hibás.
1. Hol van/volt vajon a motiváció tőle az öltözőben. Jó biztos volt de akkor miért nem lehetett akár nyomokban is felfedezni ezt az elsőben a pályán.
2. Én nem változtattam volna a korábbi kezdőn, azaz Nego és Dárdai kezdett volna. Persze nincs olyan, h mi lett volna ha, de én biztos - olyanokat pislogtam amikor 1 órával a kezdés előtt megláttam az összeállítást, h besírt a szemem.
Ha még kapunk kettőt, amire qrva nagy sansz volt, egy szavunk nem lehetett volna.
Hatalmas nagy gyász volt mindenki Szobo is!
Mindenki tudta, h a Svácj meccs lesz a döntő, 1 pont tőlük, 3 a skótoktól és reppenünk tovább a 2. v a 3. helyen. Most az van, h nagyon kéne ütni a skótokat ( amit most nem látok ), h legalább 0-ra hozzuk a gólkülönbséget és vmi csoda folytán 3 ponttal becsusszanjunk a 16ba.
A 6 csopiból a 4 legjobb 3. ballaghat tovább és oks most qrván pesszimista vagyok, de ezt messze nem látom most, h összejöjjön.
Ez a német csapat most klasszis, nekik legalább olyan fontos, h lenullázzon bennünket, h 6 ponttal a zsebben az uccsó fordulóban már lazázzanak.
Nagyon megütött ez a tegnap

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

Pyrogate
#24 Pyrogate [21953]
Barni gól az egyetlen pozitívum. Németek ellen kell az x

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

SMBX-fan
#23 SMBX-fan [2679]
Nekem is ilyen sejtésem van-
Németek max. a harmadik meccsnapon lesznek takaréklángon, hazai pályán.

Egy ideális világban nem közpénz jellegét, hanem magánvagyon jellegét vesztett el.

Válasz erre

Előzmény: Raistlin666 2024.06.15. 17:31
Raistlin666
#22 Raistlin666 [4860]
Németek ellen ezzel a felfogással 5-6:0 lesz a félidő oda!

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Válasz erre

SMBX-fan
#21 SMBX-fan [2679]
Legyetek bátorak!

Egy ideális világban nem közpénz jellegét, hanem magánvagyon jellegét vesztett el.

Válasz erre

Ricsi1976
#20 Ricsi1976 [2038]
A Párducról se feledkezzünk meg!

Válasz erre

Előzmény: neumark 2024.06.15. 01:01
ufodani
#19 ufodani [17764]
Fostam a handicaptől, bizonytalan voltam a németekben, otthon nyitómeccs nagy nyomás...

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

Előzmény: neumark 2024.06.15. 10:02
neumark
#18 neumark [2882]
Grat. Érdekes döntés. Miért ezt a fogadást választottad? Most néztem, EH-1-et 1.80 körül adták. Végülis majdnem ugyanaz mint ez, de lényegesen jobban fizetett.

Válasz erre

Előzmény: ufodani 2024.06.15. 09:10
ufodani
#17 ufodani [17764]
Perfekt.
Most ennyi

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

Előzmény: jawsika 2024.06.14. 22:56
neumark
#16 neumark [2882]
Én biztos voltam benne a mérkőzés előtt hogy a germánok ma menni fognak előre mint a tank. Náluk teljesen mindegy az hogy mit játszottak 2 éven keresztül a tétnélküli sörmeccseken. Ilyenkor egészen más. Most az EB nyitómeccsén játszottak, München, hazai rendezés, Toni Kroos... meg minden. Érdemes tudni hogy ilyenkor turbo-diesel, gegenpressing, tigris, Panzerfaust, minden játszik.
Skócia pedig épp tökéletes ellenfél arra hogy itt és most telibekapják azt aki eléjük került - rettentő gyenge csapat a skót, előzetesen kb. Grúzia fölé/mellé lőttem be őket egy szintre.

Az Eb az ugye 7 meccs. A németeknél meg a kérdés mindig csak az, hogy hányszor tudják ezt a kraftot kijátszani magukból.

Szerintem esélyesek a győzelemre is, csípem is őket, de egy francia-spanyol-angol csapat ellen a Blitzkrieg biztos nem fog működni. Annyi kolosszálisan jó futballistájuk nincs mint 2014-ben.

Válasz erre

SMBX-fan
#15 SMBX-fan [2679]
Visszatértek.

Egy ideális világban nem közpénz jellegét, hanem magánvagyon jellegét vesztett el.

Válasz erre

Előzmény: jawsika 2024.06.14. 22:56
jawsika
#14 jawsika [4149]
Perfekt.
Most ennyi

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.

Válasz erre

SMBX-fan
#13 SMBX-fan [2679]
A negyedik gól szerintem látványos volt, de igen, itt a németek kb. dominálnak és a hátszélre se nagyon lehet fogni. (nem is tapasztalok olyat)

Egy ideális világban nem közpénz jellegét, hanem magánvagyon jellegét vesztett el.

Válasz erre

Előzmény: Raistlin666 2024.06.14. 22:28
Raistlin666
#12 Raistlin666 [4860]
Ezt az egyoldalú valamit max a németek élvezik...én elkapcsoltam!

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Válasz erre

SMBX-fan
#11 SMBX-fan [2679]
Nem szeretném elkiabálni, de jó látni, hogy a német válogatott már végre nem a vicc kategória úgy mint az elmúlt 7 évben.

Egy ideális világban nem közpénz jellegét, hanem magánvagyon jellegét vesztett el.

Válasz erre

SMBX-fan
#10 SMBX-fan [2679]
Engem már az meglepne ha az elődöntőig eljutnának.
Negyeddöntőt kisebb szerencsével persze elérhetik.

Egy ideális világban nem közpénz jellegét, hanem magánvagyon jellegét vesztett el.

Válasz erre

Előzmény: Pyrogate 2024.06.14. 09:23
Pyrogate
#9 Pyrogate [21953]
meglepne, ha ez a szar német válogatott nyerné az EB-t.
(figyelem, ez a hsz elég szarul is öregedhet)

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: jawsika 2024.06.14. 07:47
jawsika
#8 jawsika [4149]
A helyes válasz: SPOILER
idén

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.

Válasz erre

Előzmény: ufodani 2024.06.13. 23:51
ufodani
#7 ufodani [17764]
40 éve.
És igen, legalább SMBX-fan tehetted volna spoilerbe - basszus, ha már te és jawsika is képben van

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

SMBX-fan
#6 SMBX-fan [2679]
Mikor is nyert utoljára rendező ország tornát?

Egy ideális világban nem közpénz jellegét, hanem magánvagyon jellegét vesztett el.

Válasz erre

Előzmény: jawsika 2024.06.13. 22:05
jawsika
#5 jawsika [4149]
A győztest még nem kellett volna előre beírni a topic címébe.

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.

Válasz erre

Előzmény: ufodani 2024.06.13. 19:13
ufodani
#4 ufodani [17764]
Ha az elődöntőkig minden a papírforma szt alakul, akkor az alsó ágon Anglia - Franciaország lesz a döntőbe jutásért...
GoGo Anglia!

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

Előzmény: Pyrogate 2024.06.13. 18:31
ufodani
#3 ufodani [17764]
Gyere játssz velünk a Tippversenyben.
szbszig nem bátor
Akik nagyjából megvannak fejben mint fanok és ezek szerint szintén gyávák ( szándékos provokáció!! )
Neumark
quervo
esetleg Germi
LM...hát ő már régen disszidált

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

Előzmény: SMBX-fan 2024.06.13. 17:09
Pyrogate
#2 Pyrogate [21953]
Úgy érzem, idén megtörik az angolok rossz sorozata és behúzzák

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: SMBX-fan 2024.06.13. 17:09
SMBX-fan
#1 SMBX-fan [2679]
Holnap német-skót, szombaton meg a mieink játszanak a svájciakkal.
Archiválási céllal lehet egyszerűbb egy külön topik?

Egy ideális világban nem közpénz jellegét, hanem magánvagyon jellegét vesztett el.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat