Fórum » Nem számítástechnikai témák
Tanárok (és saját) legjobb "beszolásai(nk)"...:)
Organizmus helyett orgazmust mondott.
A nagy túróscsuszát!
Kettős pötty!
egy gyereknek nem volt matek könyve órán, igazgató tartotta nekik a matekot ilyet szól óra közbe: Tegyétek már középre azt a kúrva könyvet! Jaj nem szabad ám csúnyán beszélni gyerekek mindjárt a számra ütök!
x meg x az összeadodix
Mi:
Mi határolja Magyar o. -ot?
- piros vonal
"Szoval pont az a pont a felezőpont"...
Az yo lehet, mármint a 2-3 oldal..

Na by all!!
Dex
Az durva lehetett!!!1 köcsög matek óra közben: A matek tanár felmutat egy egyenlő oldalú háromszög alpú objektumot (nem ugrik be a neve) és a tanár megkérdi: Mijen ennek az oldalai?
a köcsög: Kék és fehér!
"Tried to save myself but myself keep slippin away" I\I I II/I megnézni: kender.freeweb.hu!
Mellesleg meg Tallján!
Na, íme az enyéim:
Ez tanuló volt, de jó (töri, talán Athén?): A katonák 16 év után önkielégítést...
Akkor tanárok:
Magyar: A példa példa nélkül nem példa!
Töri és Latin: Ubi est szivacs?
Földrajz: állatokat is termesztenek.
Töri: Kedves Vazallusaim,kifele menet tarthatjátok a kengyelem!
Fizika (a CuSO4-ben az ionok gyülekezéséről): ez lesz az ő Pepsi-szigetük!
Fizika: át kell bukdácsolniuk a kristályrácsokon.
Kémia: Ex hasibus (ezt többször is)
Ez itt nem engem tanít:
-Besüt 100 napfény (fel volt kapcsolva a villany)
És amit az óráin mond:
-"egyre mínusz"
-enegyenlőemszercénégyzet, hogyan számoljuk ki? (vagy vmi ilyesmi vót)
-Hozzatok még székeket és üljetek közéjük!
Többet nem tok, de ebből 2 A3-mas oldal van!
Tarján: "A természetet néha meg kell erőszakolni!"
Naszoval mindez magyarul is: Gondolom már minden emberrel megesett, vagy nem?! hogy "kiséé" szenilis tanárja valami oltári nagy baromságot szolt be tudtán kivül, vagy van valami egyébb mondata amely ugymond nem hétköznapi...

Nekem a volt magyartanárom ilyen: Yofej az öreg..
pl. Látom fiam készültél kapsz egy kettest

meg ilyenek... Yok lettek a dolgozatok most csak 18 elégtelen született
stb.. bazzeg ezek elég szarok lettek de nem jut eszembe semmi yobb, na mind1 ha tuttok hasonlokat meg yo oraközbeni beszolásokat, ragadjatok billt.ozt write
By-e oll!! A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]