28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

World Racing 2 képek (Hírek)

EVOOOO
#9 EVOOOO [1]
Hellóka
Nekem nem fut a játék és ki írja hogy Error code 31.
Mi lehet a probléma ? Előre is köszi szépen !

Válasz erre

Dodi_Boy
#8 Dodi_Boy [96]
Hello!!Tudja valaki hogy mikor jon a teljes verzio pc-re??
Ha igen ossza meg velem mert elég kiváncsi vagyokrá.
Jahh sztem a demo elég jo volt, igaz a szimuláciohoz koze nincs a játéknak, de maga a játék élmény nagyon átjott nekem.
Ugy hogy nagyon várom a teljeset.

No Fear

Válasz erre

gémtila
#7 gémtila [225]
Ütött el valaki tehenet?...szikrázott wazzegsztem fémből vannak

Life is short...dome more

Válasz erre

Peac
#6 Peac [1222]
Nekem nagyon tetszett a demó. Várom a teljes verziót.

Ezek az országúti autókázások már az első részben is nagyon tetszettek, főleg a havon.

Én életszerűnek találom. Na jó. Talán a grafika tényleg gáz egy kicsit és a sérülés is gyöngéd, de akkor is jó élmény furikázni. Nem kell pénzért tankolni és meghalni sem lehet.

Örültem. :)

Válasz erre

gémtila
#5 gémtila [225]
Na kiprobáltam....grafika zéro az ég az szép kék de azzal annyi...az autók mint valami karton dobozok...a többi meg gyenge bitmap...de nem is ez a lényeg...egyszóval unalmas ja és gyengén van megoldva a damage része...és még a felbontást sem tudtam állitani
Mikor elkezdtem játsszani egy pillanatra a porsche jutott eszembe reménykedtem hogy legalább meg fogja közeliteni de nagyot csalódtam...nem értem a sok gigás proceszorok meg videokártyák mellet hogy nem képesek egy valamire való játékot csinálni...de a ful verziót azt csak kiprobálom...

Life is short...dome more

Válasz erre

padavan
#4 padavan [21647]
Kijött a demo, kb. 90 mega, megéri leszedni és futni vele pár kört. Nem jó gamma, inkább érdekes.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

gémtila
#3 gémtila [225]
...remélem nem lessz olyan mint a ford racing mert akkor eladom a gépemet is

Life is short...dome more

Válasz erre

padavan
#2 padavan [21647]
Gyalázatosan gáz ez a graf.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

jwolf
#1 jwolf [883]
mikor jön a WR2? 2010-ben

jwolf

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat