"splinter cellnek sztorija igazándiból a Double Agent-óta van"
Volt sztorija a többi CS-nek is: a történetvezetés csupán azért nem tűnhetett ki a DA előtti részekből, mert ott Samu sima- és nem "kettős ügynök" volt. A CT storyline-ja például szerintem kiemelkedő!
Mivel én kétkedve fogadtam a DA-t (és sajnos csalódtam is benne), ezzel az új résszel is így vagyok: természetesen kíváncsian várom a folytatást! Az ötletek és a cikkben leírtak nem hangzanak rosszul, de majd karácsonykor kiderül.
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Ubi Days 2007: Splinter Cell: Conviction (Cikk)
Hmm, nem rossz-nem rossz ez a szökevényes dolog... meg h a helyszín ezúttal csak Washington lesz, érdekes db lesz, sztem.
Ui: Lambert, és talán Grim visszatér ezen részben?
Ui: Lambert, és talán Grim visszatér ezen részben?
nekem tetszik így leírás alapján, kicsit más lesz mint a többi, sztem.
!!! El Gigante Madrid !!!!
Ha lehet lesz majd benne verekedni á'la snake/raiden, és el lehet majd venni az ellen fegyóját saját használatra, akkor álmaim gaméja lesz

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
Hát figy azér tuti kitalálnak vmit. Nem most kezdték a szakmát, és a splinter cellnek sztorija igazándiból a Double Agent-óta van. Ha jó lesz a sztori, pörgős lesz a játékmenet és lesznek azért high-tec cuccos betörős akciók (a feketepiacon való börzézés erre utal), akkor megint egy bombajó játékkal lesz dolgunk sztem. Az mondjuk elég vszínü hogy utánna megint szupertitkos-kommandós-ügynököt fogunk jáccani, mert azért a Splinter Cell akkoris az, és nem egy Szökés-játék. Bízom bennük, HAJRÁ UBI!!! (Az meg külön jó pont hogy ps3-ra nem jön ki

)


)nekem nem igazán a korával van baj
Samet nem lehet csak úgy kidobni a Splinter Cell-ből. Inkább az hogy mit találnak még ki hogy ne legyen rókabőr. Ha még egyszer bújdosnia kell akkor arra mit találnak ki és arra hogy visszaveszik Sam papát arra mit találnak ki? Persze bízom bennük de akkor is... Ez már sokadik rész lesz
Samet nem lehet csak úgy kidobni a Splinter Cell-ből. Inkább az hogy mit találnak még ki hogy ne legyen rókabőr. Ha még egyszer bújdosnia kell akkor arra mit találnak ki és arra hogy visszaveszik Sam papát arra mit találnak ki? Persze bízom bennük de akkor is... Ez már sokadik rész leszDe akkor már, ne Sam papával, mert már itt is nagyon vén lesz...
Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!
Amit a cikkből kihagytam: a játék fogadtatásától függően elképzelhető, hogy visszatérnek majd a sorozattal a sötétben lopakodós stílushoz. Ahogy alakul 

Ezt is csak a neve fogja eladni, mert ez egy jól bejáratott név. Semmi köze nem lesz az eddigi részekhez...
Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!
Én nagy rajongója vagyok Sam-nek, és remélem nagyon élvezetes rész elé nézünk. Nem rossz ez a tömegben bújdosás, de azért remélem lesz pár küldi ami a régi idők emlékére sötétben játszódik, és egy nagyobb épületbe kell mongyuk behatolni annélkül, hogy felhívnánk magunkra a figyelmet
Azért mégiscsak azok a részek vitték a pálmát sztem
Azért mégiscsak azok a részek vitték a pálmát sztem
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Ubi Days 2007: Splinter Cell: Conviction (Cikk)
Ubi Days 2007: Splinter Cell: Conviction (Cikk)
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]