Én nagy rajongója vagyok Sam-nek, és remélem nagyon élvezetes rész elé nézünk. Nem rossz ez a tömegben bújdosás, de azért remélem lesz pár küldi ami a régi idők emlékére sötétben játszódik, és egy nagyobb épületbe kell mongyuk behatolni annélkül, hogy felhívnánk magunkra a figyelmet

Azért mégiscsak azok a részek vitték a pálmát sztem
