28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ubi Days 2007: Splinter Cell: Conviction (Cikk)



Írd ide hozzászólásod:

Balikiraly
Balikiraly [383]
Én nagy rajongója vagyok Sam-nek, és remélem nagyon élvezetes rész elé nézünk. Nem rossz ez a tömegben bújdosás, de azért remélem lesz pár küldi ami a régi idők emlékére sötétben játszódik, és egy nagyobb épületbe kell mongyuk behatolni annélkül, hogy felhívnánk magunkra a figyelmet Azért mégiscsak azok a részek vitték a pálmát sztem

Vissza

Fórumszabályzat