“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Diablo III - Battle.net, mod, PC (Hírek)
A StarCraftos hír után én is mernék rá fogadni, hogy várható az ingyenes alap része a Battle.net-nek, illetve a fizetős extra rész.
Önmagában a Hellgate sem volt MMO, mégis fizetősek a szerverek, szal ebből nem vonnék le messzemenő következtetést. A másik dolog meg az, hogy mennyire számít "különleges adminisztrációnak" amikor egy szkript átír egy rekordot az adatbázisban, pl karakternév váltás vagy szerverváltás. Húdenagy munka az, akár 3 másodpercébe is beletelik egy embernek. Nevetséges. Magyarázzák a bizonyítványt... "Tanár Úr kérem én készültem" 

"A Battle.net fenntartása elegendő technikai problémát okoz ahhoz, hogy a macerás karbantartás miatt pénzmagot számítson fel a Blizzard. Ennélfogva minimális eseti díjat kell majd fizetniök a Multiplayer Diablo 3 játékosoknak a Battle.Neten. World of Warcraft szolgáltatások jó példa, mi fog történni, ha például szervert kívánunk váltani vagy a karakterünk nevét akarjuk megváltoztatni. Nem tartozik a központi játékélményhez, külön macera a beállítása, így itt is fizetni kell majd érte. Mivel a Diablo 3 nem MMO, havidíjat nem számolhat fel a Blizzard. A teljes játéktartalmat ingyen élvezhetjük végig, csak a különleges adminisztrációs munkát igénylő kérésekért kell fizetnünk." HW






"Így a válaszom az, hogy ingyenes marad."
Persze nagyon sok mindent ki lehet ebből hámozni, de én inkább azt mondom, hogy ingyenes marad.
Persze nagyon sok mindent ki lehet ebből hámozni, de én inkább azt mondom, hogy ingyenes marad.
LESZ, nem most. Ha figyelmesen elolvasod, már hintegetik, hogy nekik eléggé nem gyere be az ingyen Battle.net, mert sokba kerül, és már gondolkoznak rajta, hogy lehetne "megoldani" a dolgot. Tehát, valamilyen szinten fizetős lesz előbb-utóbb.
Szétdarabolt.
Viszont a másikat tényleg nem értem, ott van, hogy nem lesz fizetős. Olvassa itt egyáltalán valaki a híreket?
Viszont a másikat tényleg nem értem, ott van, hogy nem lesz fizetős. Olvassa itt egyáltalán valaki a híreket?

ti meg mit beszéltek? ingyenes lesz, benne van feketén fehéren...
If I look back I am lost
milyen szétszabdalt Starcraft 2?
If I look back I am lost
Hát a szétszabdalt Starcraft 2 után nem lepődnék meg azon, hogy a battle.net fizetős lenne...

Inkább legyek optimista, akinek sosincs igaza, mint pesszimista akinek mindig igaza van...
De már mindegy, sajna igaz lesz. De ha bejönnek a pénzért letölthető extrák és a pénzes peccsek, akkor esküszöm kiugrok az ablakon!
De már mindegy, sajna igaz lesz. De ha bejönnek a pénzért letölthető extrák és a pénzes peccsek, akkor esküszöm kiugrok az ablakon!

Playbahnos: igazad volt, Battle.net is lassan fizetős
Szép jóslat!
Szép jóslat!Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Diablo III - Battle.net, mod, PC (Hírek)
Diablo III - Battle.net, mod, PC (Hírek)
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 5. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
Legfrissebb fórumtémák
- 14:13
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [7]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]