28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mount & Blade patch (Hírek)

Razor03
#7 Razor03 [14703]
Kisfiam ettől még a legtöbb szervizes probléma az ATi-val és AMD-vel van és marad is jöhetsz bármilyen hírrel, én tapasztalatból beszélek, te meg ...(inkább hagyjuk)

Képzeld, ma ismét belefutottam egy szar AMD alaplapos hibába. 6000+ X2-vel 2 perc után minden program és játék átmegy diavetítésbe, 5000+ X2-vel nem. Másik konfigban sem a proci, sem a lap nem produkál ilyet, sajnáltam a tulajt...

De ha már hírekkel dobálózol mert mást nem tudsz akkor nesze:

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Narxis 2008.10.30. 12:20
somesz83
#6 somesz83 [3336]
Az Ati driverek szarok, sajnos.

Válasz erre

Előzmény: Narxis 2008.10.30. 12:20
Narxis
#5 Narxis [92]
nVidia driverek, és megint az nVidia.

"Az NVidia bejelentette, hogy meglehetősen nagy mennyiségű hibás kártya került beépítésre különböző típusú laptop számítógépekbe. A hiba forrását még nem tudják pontosan, de kapcsolatban áll a kártyák gyártása során felhasznált anyagokkal, illetve a hozzájuk fejlesztett hűtéssel."

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2008.10.29. 19:15
somesz83
#4 somesz83 [3336]
Caps lock... bocs... Morrowind!

Válasz erre

somesz83
#3 somesz83 [3336]
éS A JÁTÉK MIKOR GYÜN KI ITTHON? aUGUSZTUSBAN NEM, AZ MÁR BIZTOS!

Válasz erre

Razor03
#2 Razor03 [14703]
ATi driverek, és megint az ATi.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Mount & Blade patch (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat