...(inkább hagyjuk)
Képzeld, ma ismét belefutottam egy szar AMD alaplapos hibába. 6000+ X2-vel 2 perc után minden program és játék átmegy diavetítésbe, 5000+ X2-vel nem. Másik konfigban sem a proci, sem a lap nem produkál ilyet, sajnáltam a tulajt...
De ha már hírekkel dobálózol mert mást nem tudsz akkor nesze:

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
