28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mount & Blade patch (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Razor03
Razor03 [14703]
Kisfiam ettől még a legtöbb szervizes probléma az ATi-val és AMD-vel van és marad is jöhetsz bármilyen hírrel, én tapasztalatból beszélek, te meg ...(inkább hagyjuk)

Képzeld, ma ismét belefutottam egy szar AMD alaplapos hibába. 6000+ X2-vel 2 perc után minden program és játék átmegy diavetítésbe, 5000+ X2-vel nem. Másik konfigban sem a proci, sem a lap nem produkál ilyet, sajnáltam a tulajt...

De ha már hírekkel dobálózol mert mást nem tudsz akkor nesze:

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Narxis
Narxis [92]
nVidia driverek, és megint az nVidia.

"Az NVidia bejelentette, hogy meglehetősen nagy mennyiségű hibás kártya került beépítésre különböző típusú laptop számítógépekbe. A hiba forrását még nem tudják pontosan, de kapcsolatban áll a kártyák gyártása során felhasznált anyagokkal, illetve a hozzájuk fejlesztett hűtéssel."
Razor03
Razor03 [14703]
ATi driverek, és megint az ATi.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Vissza

Fórumszabályzat