ah elso resz, pokos palya, for the win
csak tudnam, hogy a 4. reszhez miert kell 1.8ghz proci. a wowhoz sem kell annyi....

Válasz erre
Egyet kell értenem Gerryvel, sajnos kevés benne az újítás, de igazából azok, akik élvezték a régieket, ennek a résznek is örülnek, ebben biztos vagyok. Bár nem játszottam végig, sok jó poént láttam benne. A manapság megjelenő sok hasonszőrű FPS, RTS, RPG között ínyencségnek számít még így is. Örülök, hogy elkészítették.
Válasz erre
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Gobliiins 4 (Ismertető)
Válasz erre
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.