28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Elbocsátások a Ravennél (Hírek)

.:[Kain]:.
#9 .:[Kain]:. [11704]
érdekes hír. elsőre arra gondolnék, hogy az állítólagosan szar multi (nem játszottam még vele, így nem tudhatom) miatt tették lapátra a multit fejlesztő csapatot és még néhány embert ki tudja, hogy miért. aztán lehet, hogy ez a "lapátra tétel" durvábban hangzik, mint kéne, és nem fedi a valóságot, nem tudom eredeti nyelven hogy volt a hír, mindenesetre lehet, hogy ennyire szerződtették azt a különálló csapatot, akik a multiért voltak felelősek, nem? a többi ember meg a szükségszerű leépítés keretébe tartozik, nyilván nincs rájuk szükség, elég nagy fejlesztőcsapat a Raven, van ott elég ember, csak gondolom a több project egszerre való fejlesztése kívánta meg a több ember foglalkoztatását.

Válasz erre

Creativ3Form
#8 Creativ3Form [33872]
A multija lehet, hogy szar, de a single kimondottam jó lett szerintem. A fegyverek fejelszthetősége, a képességek használata plusz ez a futurisztikus atmoszféra...nagyon rendben van, remek folytatás lett.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: Hofi 2009.08.28. 15:00
Hofi
#7 Hofi [1579]
Ahogy mondod. Én se számítottam semmi jóra. Túl futurisztikusak voltak a videók. Az előző rész nyomába se ér.

Válasz erre

Előzmény: Wotan 2009.08.27. 01:57
AstorAnt
#6 AstorAnt [1653]
A játékiparban ez gyakran előfordul, ha nincs elég projektje a cégnek ahová fel tudná használni az erőforrásait.Ha a fejlesztőknek a munkájuk a végéhez közlekedik és még nincs meg a következő projektjük amin dolgozni fognak, akkor azért általában erre már számítanak.

"Everyone who run, is a VC, everyone who stand still, is a well disciplined VC"

Válasz erre

Előzmény: goodboy007 2009.08.27. 01:14
Wotan
#5 Wotan [1219]
hát amekkora szar lett a wolf az a minimum hogy mind szélnek eresztik...

"Mortui solum finem belli viderunt"

Válasz erre

Előzmény: goodboy007 2009.08.27. 01:14
goodboy007
#4 goodboy007 [9204]
"...és a Wolfenstein is a boltok polcain van már."

-Végre végeztünk főnök!
-Nagyszerű!
-Mi lesz a következő munkánk?
-Mi az, hogy "munkánk"? Nektek ezzel vége. Holnap már nem kell jönnötök.

Azért milyen jófejek.

Válasz erre

Előzmény: PC Dome 2009.08.27. 00:10
Indigo
#3 Indigo [1282]
Amúgy sincs semmiféle "osztozkozás". A fejlesztők fizetésért dolgoznak, azt valószínűleg megkapták, és ennyi. A profitból ők nem részesednek (legalábbis közvetlenül).

Válasz erre

Előzmény: EnforcerHUN 2009.08.27. 00:10
EnforcerHUN
#2 EnforcerHUN [914]
kevesebbet kell osztozkozni

(Congratulations!!!! You WINNER!!! (10 év letöltendő a Szegedi Csillagbörtönben) XDXDXD)(BF3:EnforcerHUN)(MW3:http://steamcommunity.com/id/Kill_Them_All1)

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Elbocsátások a Ravennél (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat