Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Test Drive Unlimited 2 - a karakterek (Hírek)
nekem egy ilyen egyszerűbb árkád játékban szinte muszáj a zene, másképp rommá unom magam. egy rally szimulátornál megint más a helyzet, ott kapásból nyomom ki amint meglátom, hogy egyáltalán van neki zenéje. ezért volt nagy csalódás nekem az NFSHP soundtrackje, egyetlen olyan szám sem volt benne amit képes lettem volna egyetlen egyszer is végig hallgatni... :S
Nekem az tetszett az első részben, hogy volt olyan, hogy csak autókáztam össze-vissza versenyen kívül és oda viszont tényleg el tudok képzelni egy streamelhető rádiót, hozzáadhat a hangulathoz. A verseny más, ott nem használod és annyi.
én általában netrádiót nyomok ha autózgatok vagy valami kevesebb odafigyelést igénylő (tehát nem FPS) gamet tolok és észre sem venni. mondjuk nem mindenkinek van Digi kábele, az is tuti biztos. 

Szélessáv ide vagy oda, egy másik helyről streamelt adatfolyam szvsz rendesen betenne a tizedmásodpercek világában zajló eseményeknek.
Dark Archon
Ha saját zenét akarok, akkor nekem jobb az, amit szépen összeszedek, és nem bízom semmilyen rádióra. De amúgy van igazság abban, amit mondasz, legalábbis opcióként bekerülhetne.
azt tudom, de mégsem rádió feeling. élőben streamelni egy rádiót már nem hiszem, hogy nagy gondot okoz a szélessáv világában, szal igazán megoldhatnák 

Az első részben is rakhattál alá saját zenét.
persze, tuti billentyűzettel, azért van ott egy zöld A betű, mikor leokézza a karakterét
egyébként meg tök jó ötlet lenne, ha már online a játék és amúgy is kell neki net, akkor miért nem lehet pl. NETRÁDIÓKAT hallgatni alatta? az lenne csak a tutiság, nem kell bóvli soundtrack bóvli előadókkal, csak a pure zene, amit TE választasz! ez legyen a legközelebbi újítás az MMO-kban
egyébként meg tök jó ötlet lenne, ha már online a játék és amúgy is kell neki net, akkor miért nem lehet pl. NETRÁDIÓKAT hallgatni alatta? az lenne csak a tutiság, nem kell bóvli soundtrack bóvli előadókkal, csak a pure zene, amit TE választasz! ez legyen a legközelebbi újítás az MMO-kban

Hát igen, elég bugyuta, de a csöcsök fizikája azért ott van
Szerencsére úgy látom, az idegesítő tüctüc zene átváltható, de a kocsi mozgása elég gyér, gondolom billentyűzettel nyomatták. Valami emberi nyelv vagy feliratozás sem ártott volna.
Szerencsére úgy látom, az idegesítő tüctüc zene átváltható, de a kocsi mozgása elég gyér, gondolom billentyűzettel nyomatták. Valami emberi nyelv vagy feliratozás sem ártott volna.Dark Archon
engem ezek a videók nagyon nem győztek meg. bugyutábbnak hat, mint az összes NFS Underground, meg a Most Wanted és a Carbon együttvéve. annyira BÁRGYÚ, istenem 

na végre, valami kis story szerűség is helyet kapott a játékban, tetszik!
viszont:
-gyújtás ráadásának animációja még mindig nincs
-nagyon ritka forgalom a városban
-szemünk előtt kiépülő pálya (remélem csak konzolon)
-szaggatott a játék (?)
-a kocsin kívüli rész elég bénának hatott, ennek ellenére üdítő színfolt
viszont:
-gyújtás ráadásának animációja még mindig nincs
-nagyon ritka forgalom a városban
-szemünk előtt kiépülő pálya (remélem csak konzolon)
-szaggatott a játék (?)
-a kocsin kívüli rész elég bénának hatott, ennek ellenére üdítő színfolt
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Test Drive Unlimited 2 - a karakterek (Hírek)
Test Drive Unlimited 2 - a karakterek (Hírek)
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. A középkori háborúk minden kegyetlenségét belezsúfolták a Chronicles: Medieval játékmenet-bemutatójába
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:32
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [1]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 18:36
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15134]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]
- 16:34
- Harry Potter: Quidditch World Cup [19]
- 16:01
- 007: First Light teszt – Őfelsége titkosügynökös játéka [hozzászólások] [1]
- 10:30
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [58]
- 06:40
- Milyen könyvet olvastok mostanában? [2915]
- 16:17
- GG - GameGuess játék [989]