
Fórum » Konzolok, konzolos játékok
PC-s játékok PS2-n
http://topg.org/currency/ Gold Sellers buy cheap D3 Gold 

Ezmár a mult zenéje ,azóta meglehetősen okosan megoldották

Spirito JUVE! http://www.youtube.com/watch?v=nQh2ufZ8I1U
Sziasztok!!PC játékot hogy lehet átkonvertálni Playstation-re??Mielőtt bárki lenyomná a dolgot azzal hogy "nem lehet":1szer ps1-re szereztem egy FPS játékot amit állitólag PC-ről konvertáltak át ps1-re.Akkoriban (sajnos) nem kérdeztem rá a részletekre....,de ha vissza gondolok akkor valószinüleg igaz volt.A játék irányitása elméletben billentyüzettel és egérrel tőrtént.A gyakorló pályán és persze játék kőzben is azt irta ki hogy nyomjam meg a bal egérgombot,jobb egérgombot,W,A,S...és egy darab papirra volt le irva hogy melyik gomb,melyik PS kontroller gomjára vonatkozik pl:bal egérgomb=L1,jobb egérgomb=R1,ENTER=START....A videó beállitásoknál pedig szerepelt a PC-re illetve monitorra vonatkozó beállitások is:képfelbontás,szin mélység,játék futtatása:ablakban vagy teljes képernyőn....De ezeket változtatni nem lehetett.Szóval szerintem az tényleg egy PC játék volt átkonvertálva ps1-re.Valaki tud valami konkrétumot erről??
Nincsen működő PS2 emulátor. Itten állnak hozzá a legközelebb, megnézheted, hogy melyik játékban meddig jutottak el (fut, csak intro, nem fut, stb.). De BIOS-t ehhez is le kell vadásznod.
Dark Archon
Én is nézegettem őket,de nem értettem mit kell csinálni a bioszos beállításoknál.
Ha tud valaki hozzászólni,segíteni,azt megköszönném.
Netán,még egy értelmes működő PS2 emulátort is tudna említeni,nagyon megköszönném!
Ha tud valaki hozzászólni,segíteni,azt megköszönném.
Netán,még egy értelmes működő PS2 emulátort is tudna említeni,nagyon megköszönném!
Athlon 3000+ 2*512Mb (Kingston) Saphire Radeon X800GTO
syasztok.hagy tok játszani a játszotárs-programban hol tok belépni léccives segitsen valaki könyörgök nagyon szeretnék játszani

valaki segitsen léccives!
előre is köszi

valaki segitsen léccives!
előre is köszi
Az a baj a PS2 emuláorokkal ,hogy van 1 rakattal én is szedtem le annyit amennyi létezik. A neten is utána lehet járni, hogy olyan PS2 emulátor van de csak 3-4 játék van összwsen a mi működik is vele!!!!
Én is próbáltam a de csak a BIOS-is töltöt oszt kész!Sajna
Én is próbáltam a de csak a BIOS-is töltöt oszt kész!Sajna
nekem volt olyan emulatorom pc-re amelyiken símán lehetett a ps-es és ps2-ős gamekat nyomni
Söt menteni meg mindent lehetett.....
de sajna nem tom melyik volt.....
Söt menteni meg mindent lehetett.....
de sajna nem tom melyik volt.....
nem baj azért köszi
sada
A PS2 emulátorok elég bonyolult teremtmények, én azthallottam h szinte el se lehet velük indítani játékokat, bár ez lehet h nemigaz, én még nempróbáltam...
hellosztok nem tudjátok hogy kell beállítani a ps2 emulátort mert nem akar menni valami bios akármit ír ki 

sada
Nem értem pontosan a topic témáját, mert ha csak felsorolás akkor:
-Soul Reaver 2
-Az EA 2001-es és 2002-es galériája
-Red Faction
-Quake 3
-UT
-Paris-Dakar Rally
-Ueafa Challange
-4X4 EVO
-Alone4
-F1 Racing Championship(UBI)
-Half Life
-Max Payne
-The Weakest Link
-Evil Twin
-Supercar Street Challange
-Stunt Gp
-Soilder of Fortune
-Giants
-Oni
-Tarzan
-Rune
Hirtelen ennyi jutott eszembe...
-Soul Reaver 2
-Az EA 2001-es és 2002-es galériája
-Red Faction
-Quake 3
-UT
-Paris-Dakar Rally
-Ueafa Challange
-4X4 EVO
-Alone4
-F1 Racing Championship(UBI)
-Half Life
-Max Payne
-The Weakest Link
-Evil Twin
-Supercar Street Challange
-Stunt Gp
-Soilder of Fortune
-Giants
-Oni
-Tarzan
-Rune
Hirtelen ennyi jutott eszembe...
Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaftausstellung még szebb.
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 21:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4474]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
NI