28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

PC-s játékok PS2-n



Írd ide hozzászólásod:

Werewolf
Werewolf [4]
Én is nézegettem őket,de nem értettem mit kell csinálni a bioszos beállításoknál.
Ha tud valaki hozzászólni,segíteni,azt megköszönném.
Netán,még egy értelmes működő PS2 emulátort is tudna említeni,nagyon megköszönném!

Athlon 3000+ 2*512Mb (Kingston) Saphire Radeon X800GTO

Vissza

Fórumszabályzat