Ha tud valaki hozzászólni,segíteni,azt megköszönném.
Netán,még egy értelmes működő PS2 emulátort is tudna említeni,nagyon megköszönném!
Athlon 3000+ 2*512Mb (Kingston) Saphire Radeon X800GTO
Fórum » Konzolok, konzolos játékok
Athlon 3000+ 2*512Mb (Kingston) Saphire Radeon X800GTO