28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Syndicate - februárban (Hírek)

PanzerWolf
#9 PanzerWolf [2139]
Én is megörültem neki de,ez az fps dolog nem tetszik nekem.Tudom attól még lehet jó ez igaz de,én úgyszerettem volna felújított változatba ahogy volt.
Hiába, öregek vagyunk már és morgósak.Mindig csak a régi dolgok.

Fenyeskardu Sturm 20W/Mo Feketebotos Necron 20N/Mo Ayzaz A Yazin 20Mo/Me Havas Jon 20R/Ri Vak Aemon 20Ri/Mo M A L B O R D U S 20E/Me D A R D A L I O N 20P/W Geor Dar Khordak 20A/E

Válasz erre

gregmerch
#8 gregmerch [3766]
Így a Deus Ex-ek korában kicsit olyan lesz, mint ugyan az csapat alapúra kihegyezve. Csak kevesen emlékszünk már az ősre, ami akkoriban akkorát durrant, mint Csernobil. Kiváncsi vagyok, mennyire tudják elkerülni a DE utánérzést, kár lenne érte.

"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/

Válasz erre

Dark Archon
#7 Dark Archon [11833]
Peace már durván letörte a lelkesedésem... Marad akkor a '93-as verzió meg a DosBox.

De egy Blackthorne remake-ben még mindig reménykedhetek

Dark Archon

Válasz erre

Előzmény: balays82 2011.09.28. 14:47
balays82
#6 balays82 [14276]
Abból kiindulva, ha a Starbreeze Studios fejleszti, jön konzolokra is, lesz benne négy személyes co-op játékmód is, illetve a készítők a Crysis és a Mass Effect ötvözéseként írták le a játékot, szerintem olyan nagyon azért ne reménykedj.

Válasz erre

Előzmény: Dark Archon 2011.09.28. 14:01
Peace
#5 Peace [28896]
Pedig bizny FPS lesz.

Válasz erre

Előzmény: Dark Archon 2011.09.28. 14:01
Dark Archon
#4 Dark Archon [11833]
Én reménykedem, hogy a képek csak azt mutatják, hogy adott esetben át lehet kapcsolni 1-1 katonára és közvetlenül irányítani. Egyetlen mókust irányítva lényegében ki is herélnék az egészet.

Dark Archon

Válasz erre

Előzmény: Madrac 2011.09.28. 13:45
Madrac
#3 Madrac [4264]
Meg lehet belole strategia/FPS. Legalabb is remelem, hogy nem csak a cime marad meg...

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: Dark Archon 2011.09.28. 13:26
Dark Archon
#2 Dark Archon [11833]
Te jószagú! Hogy én mióta várok erre! Kamaszkorom legállatabb játéka, s végre megcsinálják a kornak megfelelően! Hol lehet előrendelni?

Habár várjunk csak... stratégia/akció játékból nagyon úgy néz ki, hogy most FPS lesz?

Dark Archon

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Syndicate - februárban (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat