
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Grand Theft Auto V - az első trailer (Hírek)
Koszonom a valaszt!

Gondolom, ezt most komolyan kérdezted, azért illik komolyan is válaszolni rá.
San Andreas a Rockstar által kitalált fiktív állam, amely Nevada, Kalifornia és Arizona egyes részeit másolja. Három nagyobb város található benne:
Los Santos = Los Angeles
San Fierro = San Francisco
Las Venturas = Las Vegas
Ez volt a helyzet a GTA: San Andreas esetében, a GTA V pedig szintén San Andreas államába tér vissza, azon belül egyelőre Los Santos a biztos helyszín. Szóval igen, Kalifornia egyes részeivel való hasonlóság nem a véletlen műve.
San Andreas a Rockstar által kitalált fiktív állam, amely Nevada, Kalifornia és Arizona egyes részeit másolja. Három nagyobb város található benne:
Los Santos = Los Angeles
San Fierro = San Francisco
Las Venturas = Las Vegas
Ez volt a helyzet a GTA: San Andreas esetében, a GTA V pedig szintén San Andreas államába tér vissza, azon belül egyelőre Los Santos a biztos helyszín. Szóval igen, Kalifornia egyes részeivel való hasonlóság nem a véletlen műve.

Nemlehet hogy ez a resz kaliforniaban jatszodik? A video alapjan, minden egyes resz megtalalhato ott is.
Nekem nagyon bejött ez a trailer! Első GTA, ami kifejezetten érdekelni fog?
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
Jo volt vice city ez igaz (de nem kell hat resz).Nem tudom mar hol olvastam hogy Parizsba lesz meg Londonba...DE ha jo lessz a jatek tokmindegy hol jatszodik.En amugy Vc+Sa+gta4+GTAV-re szamitok vagy valami ilyesmire nemtudom.

Vice Cityt vegyék csak elő megint, abból akár hat részt is csinálhatnak, ha olyan lesz, mint az előző volt! Én nem fogom megunni.
Erről jut eszembe, a GTA4-et végig kellene már játszani.
A harmadikat meg a VC-t, SA-t többször is végigtoltam, de a negyedik valamiért kimaradt. Ideje pótolni.
Erről jut eszembe, a GTA4-et végig kellene már játszani.
A harmadikat meg a VC-t, SA-t többször is végigtoltam, de a negyedik valamiért kimaradt. Ideje pótolni.Okulj, ha látod, hogy gyűjtenek a méhek! S nincs soha egy vasuk, csoda, hogy megélnek!
Marha jó lesz, borítékolom
Viszont engem kicsit bánt hogy folyton ugyanazokat a városokat veszik elő felturbózva, de hát ez már csak kukacoskodás.
Viszont engem kicsit bánt hogy folyton ugyanazokat a városokat veszik elő felturbózva, de hát ez már csak kukacoskodás.pont ezen golndoklodtam en is de ha megnezed a video 0:33 percet las puerta van a tablara irva nem hiszem h csinalnak meg egy "San Andreast" mert ott mar minden GTAs kb ismeri mapot remelem vmi hatalmassal allnak elo a Rockstarosok nagy map sok cucc mint a SA-ban jo story es egy fajintos grafika ami mar megvan ahogy ezt a trailert elnezem
HAJRA ROCKSTAR MINEL HAMARABB JATEKOT AKARUNK!!! 
HAJRA ROCKSTAR MINEL HAMARABB JATEKOT AKARUNK!!! 
pest control kocsira Los Santos volt írva. 

Vinewood felirat... Akkor ismét San Andreas-ba visz el a játék?
Türelem szép erény, kivéve ha az alagút végén közeledik a fény!
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Grand Theft Auto V - az első trailer (Hírek)
Grand Theft Auto V - az első trailer (Hírek)
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 5. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]