28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Grand Theft Auto V - az első trailer (Hírek)

Yourmom
#12 Yourmom [528]
Koszonom a valaszt!

Válasz erre

Előzmény: balays82 2011.11.08. 09:32
balays82
#11 balays82 [14276]
Gondolom, ezt most komolyan kérdezted, azért illik komolyan is válaszolni rá.

San Andreas a Rockstar által kitalált fiktív állam, amely Nevada, Kalifornia és Arizona egyes részeit másolja. Három nagyobb város található benne:

Los Santos = Los Angeles
San Fierro = San Francisco
Las Venturas = Las Vegas

Ez volt a helyzet a GTA: San Andreas esetében, a GTA V pedig szintén San Andreas államába tér vissza, azon belül egyelőre Los Santos a biztos helyszín. Szóval igen, Kalifornia egyes részeivel való hasonlóság nem a véletlen műve.

Válasz erre

Előzmény: Yourmom 2011.11.08. 01:19
Yourmom
#10 Yourmom [528]
Nemlehet hogy ez a resz kaliforniaban jatszodik? A video alapjan, minden egyes resz megtalalhato ott is.

Válasz erre

Cibi 97
#9 Cibi 97 [112]
jó lesz ez, jó lesz ez!

xbox live gamertag: cibi2838

Válasz erre

GustyX
#8 GustyX [7048]
Nekem nagyon bejött ez a trailer! Első GTA, ami kifejezetten érdekelni fog?

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

en vagyok az
#7 en vagyok az [138]
Jo volt vice city ez igaz (de nem kell hat resz).Nem tudom mar hol olvastam hogy Parizsba lesz meg Londonba...DE ha jo lessz a jatek tokmindegy hol jatszodik.En amugy Vc+Sa+gta4+GTAV-re szamitok vagy valami ilyesmire nemtudom.

Válasz erre

Yossarian
#6 Yossarian [229]
Vice Cityt vegyék csak elő megint, abból akár hat részt is csinálhatnak, ha olyan lesz, mint az előző volt! Én nem fogom megunni.

Erről jut eszembe, a GTA4-et végig kellene már játszani. A harmadikat meg a VC-t, SA-t többször is végigtoltam, de a negyedik valamiért kimaradt. Ideje pótolni.

Okulj, ha látod, hogy gyűjtenek a méhek! S nincs soha egy vasuk, csoda, hogy megélnek!

Válasz erre

Előzmény: cygary 2011.11.02. 17:43
cygary
#5 cygary [2745]
Marha jó lesz, borítékolom Viszont engem kicsit bánt hogy folyton ugyanazokat a városokat veszik elő felturbózva, de hát ez már csak kukacoskodás.

Válasz erre

quadro
#4 quadro [3]
pont ezen golndoklodtam en is de ha megnezed a video 0:33 percet las puerta van a tablara irva nem hiszem h csinalnak meg egy "San Andreast" mert ott mar minden GTAs kb ismeri mapot remelem vmi hatalmassal allnak elo a Rockstarosok nagy map sok cucc mint a SA-ban jo story es egy fajintos grafika ami mar megvan ahogy ezt a trailert elnezem HAJRA ROCKSTAR MINEL HAMARABB JATEKOT AKARUNK!!!

Válasz erre

Berci1
#3 Berci1 [469]
pest control kocsira Los Santos volt írva.

Válasz erre

Előzmény: richy25 2011.11.02. 17:09
richy25
#2 richy25 [1087]
Vinewood felirat... Akkor ismét San Andreas-ba visz el a játék?

Türelem szép erény, kivéve ha az alagút végén közeledik a fény!

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Grand Theft Auto V - az első trailer (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat