28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Grand Theft Auto V - az első trailer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

en vagyok az
en vagyok az [138]
Jo volt vice city ez igaz (de nem kell hat resz).Nem tudom mar hol olvastam hogy Parizsba lesz meg Londonba...DE ha jo lessz a jatek tokmindegy hol jatszodik.En amugy Vc+Sa+gta4+GTAV-re szamitok vagy valami ilyesmire nemtudom.

Vissza

Fórumszabályzat