28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Grand Theft Auto V - az első trailer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

quadro
quadro [3]
pont ezen golndoklodtam en is de ha megnezed a video 0:33 percet las puerta van a tablara irva nem hiszem h csinalnak meg egy "San Andreast" mert ott mar minden GTAs kb ismeri mapot remelem vmi hatalmassal allnak elo a Rockstarosok nagy map sok cucc mint a SA-ban jo story es egy fajintos grafika ami mar megvan ahogy ezt a trailert elnezem HAJRA ROCKSTAR MINEL HAMARABB JATEKOT AKARUNK!!!

Vissza

Fórumszabályzat