pont ezen golndoklodtam en is de ha megnezed a video 0:33 percet las puerta van a tablara irva nem hiszem h csinalnak meg egy "San Andreast" mert ott mar minden GTAs kb ismeri mapot remelem vmi hatalmassal allnak elo a Rockstarosok nagy map sok cucc mint a SA-ban jo story es egy fajintos grafika ami mar megvan ahogy ezt a trailert elnezem

HAJRA ROCKSTAR MINEL HAMARABB JATEKOT AKARUNK!!!
