Nyam-nyam....
De megvárjuk a teljeset, utálom az early acces faszságokat.
A leírtak alapján jónak tűnik, bár azért a HAWX3-ért inkább fizetnék be early accesre
.
Csak ugye AC, Division, FC....
"ugyanis repülős játék nem sok készült eddig." - ez is igaz úgy általánosságban
200+ repülőt jósolnak, bár a látottak alapján ez is olyasmi lesz, mint a HAWX-ban: ugyanabból a típusból 4-5 féle
.
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról