28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2015. tavaszi MondoCon élménybeszámoló [hozzászólások]

Kapcsolódó tartalom: 2015. tavaszi MondoCon élménybeszámoló
Rövid összefoglaló a tavaszi rendezvényről, bár hosszasan is lehetne beszélni róla.

-Jozef-
#2 -Jozef- [1955]
Ezeken az eseményeken készült fotókon mindig jót röhögök, köszi újra.

Válasz erre

jeszkar
#1 jeszkar [129]
Apró megjegyzés, az egyik Assassin azóta is vadászik rám. Szóval ha többet nem a hallotok rólam, valószínűleg az az oka.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat