28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Nintendo Switch 2 és Welcome Tour – Ami egyszer összetartozik, ember szét ne válassza! [hozzászólások]

Kapcsolódó tartalom: Nintendo Switch 2 és Welcome Tour – Ami egyszer összetartozik, ember szét ne válassza!
Nyolc év után váltott generációt a Nintendo, lássuk, milyen lett az új konzoljuk!

subject17
#3 subject17 [7046]
No de pont erről van szó. A Switch egy exkluzív masina, de a büdös életben nem döntenél úgy, hogy az összes lehetőség közül azon fogod a Witcher 3-at játszani.

A többi gépnél úgy mérlegelsz az exkluzív címekkel, hogy minden más meg úgyis menni fog.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Előzmény: Raistlin666 2025.06.18. 07:11
Sityi
#2 Sityi [1641]
Akik annak vették/tekintették, lelkük rajta. Én is nagyon kedvelem a mai napig, de szerintem egész egyszerűen túl sok kompromisszummal járt már akkor is, amikor megjelent. Az utód is kompromisszumos persze, de messze nem érződik annyira olyannak.

Válasz erre

Raistlin666
#1 Raistlin666 [4860]
"Az eredeti Switchet sosem tekintettem alkalmasnak fő játékplatformnak" --> Még jó hogy páran meg igen...végül is a másik két banda nyírta ki az ex. címeit vagy tolta át PC-re amint lehetett...

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat