Fórum » Beszélgetés a játékokról
régi kalandjátékok
A DUNE 1-el én is játszottam, de igazából nem sokat, amire belőle mindig emlékszem az ahogy lebomlik a főhős teste amikor meghal, meg az orca repülőkre, meg egy két helyszínre
, Persze sajnos nem időrendi sorrendben játszottam vele, előszőr valahogy a DUNE 2 lett meg
.
A Monkey Island
sorozat részeivel én is játszottam, de egyiket se végig, mivel akkoriban az angol tudásom eléggé rossz volt(ma se túl jó, de legalább képes vagyok szinte minden szöveget megérteni, persze a kiejtésem pocsék, de ez itt nem számít
).
A nagy kedvencem amit végig is játszottam a Maniac Mansion 2 volt az agyament poénjaival, és grafikájával
.
Aztán amikkel még játszottam: Indiana Jones, Cops(fogalmam sincs hogy ez a helyes neve-e, egy rendőrt kellett alakítani arra emlékszem, elég sokat eltököltem vele, de tetszett
.
BlueDragon:
Szerintem próbáld egy online shopból megrendelni. Nekem anakidején(2 éve) a haverom Media Mart-ban vette.
Régen játszottam a 3 koponyával és most megint érdekelni kezdett.
Sajna nem tudom letölteni sehonnan.
Ezért szeretnék tőletek segítséget kérni!!!!!
Nem tudjátok hogy honnan tölthetem le magyarul a három koponyát????
Vagy nekem az is elég lenne ha a magyarosítását tudnátok.
Ha valaki tudja légyszíves írja le ide vagy küldje el nekem e-mail-ben.
e-mail :
Előre is nagyon szépen köszönöm.
Kiraly Enikő
Nem tudjátok, hogy a Nibiru: Messenger of the Gods c. játék mikor lesz elérhető nálunk?

BG
De külön letöltő program kell hozzá (megadják a játék kódját amit a progiba beírva elkezdi az adott letöltést).
"Ne törődj vele, hogy mit mondanak, Az vagy akinek tartod magad!"
Just another freak in the freak kingdom
Nem tud valaki jó címet mondani?
THX
gta4.srv.hu
Kedvenceim:
Monky sorozet (2-3) A 2ben elakadtam
SAm & Max
DoTT
Brooken Sword I-II
Nem tudom ki emlékszik a DŰNÉRE
nagyon régi, ebből is az 1 re mert az kaland, (a 2 stratégiai). Nagyon fasza a game(grafiika lepett meg:eggyátalán nem csúnya)
gta4.srv.hu
Kedvenceim:
Monky sorozet (2-3) A 2ben elakadtam
SAm & Max
DoTT
Brooken Sword I-II
gta4.srv.hu
Kedvenceim:
Monky sorozet (2-3) A 2ben elakadtam
SAm & Max
gta4.srv.hu
Köszi.
A Monkey Island is hasonló frankó?
Ray
Ja, egyébként a 3 Koponyáról beszélünk (3 Skulls of the Toltecs)
"Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme." Rejtő Jenő
"Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme." Rejtő Jenő
"Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme." Rejtő Jenő
"Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme." Rejtő Jenő
Próbáltam mindenfelé menni de csak egy szűk területet enged a lövöldözés miatt.Van egy ajtó ahonnan szintén lüdöznek.Próbáltam menni arra is de nem enged.Talán elkell menni valamerre nagyon oldarra?A ciszterna felé?Piszkosúl lüdöznek és nem akar átmenni a golyózáporon.
Ray
"Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme." Rejtő Jenő
Sziasztok! :-)
"Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme." Rejtő Jenő
"Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme." Rejtő Jenő
A katonánál most hirtelen nem tudom, hogy köll beléjevágni azt a whiskyt, asszem úgy vele beszélni, hogy az alkoholos múltjáról éegyen szó (ehhez előtte a csajokkal is beszélni kell róla), majd megkérdezni: Hogyha nem is érzi a szagát a piának és nem is látott mostanában, akkor honnan tudja, hogy nem kívánná? Ezután mondd neki, hogy van egy üveg viszkid, és elfogadja
Egyébként Day of the Tentacles forever!
"Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme." Rejtő Jenő
szerintem jók: discworld 1 larry7 és lost files of sherlock holmes The Case of the Serrated Scalpel
ezekkel játszogattam mostanában. egyik sem egy mai darab.
"úgy vigyorgott mint nekrofil, a hullaházban" Terry Pratchett
A koponyák ujra szétszéledtek,nálam egy maradt.Az eggyik az apacsoknál lehet?Nagyon örülnek valaminek.(ta-tanka?)
Ray
"Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme." Rejtő Jenő
"Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme." Rejtő Jenő

"Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme." Rejtő Jenő
"Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme." Rejtő Jenő
Nintendo - Nintendo - Nintendo - Nintendo - Nint...
. Bemész Anselmo kis kuckójába, elveszed a bankcédulát, felöltöd a csuhát a bankban, majd Anselmoként odaadod a céduládat, a bankos azt mondja, rossz a széf, neked azt KELL mondanod neki, hogy mindenkit ráveszel, hogy ne tegyék be ide a pénzüket. Ja persze az álruhás jelenet előtt még nyitnod kell egy számlát (te magadnak, nem a csuhában), és itt akár 30 dolcsit is felvehetsz -- ezt akár el is kártyázhatod (én eccer csináltam belőle több mint 100 dolcsit!) Na szóval miután Anselmoként megmondtad a bankosnak a nagyot, leveszed a csuhát, és mondod a bankosnak hogy meg akarod szüntetni a számládat...erre az ideges lesz, és mivel idővel úgyis rájön, hogy te lakatos vagy, vagy értesz hozzá, megkér, hogy javítsd meg a széfet...(milyen érdekes, én ekkor vettem észre, hogy bajsza is van annak a rohadt bankosnak). Bemész a széfhez: dinamit+gyufa, meggyújtod, aztán robban egy nagyot...és a többit már ismered, ja ekkor Anselmot elviszik börtönbe. A kútban ezután megtalálod a koponyát is (a sztetoszkóppal). A Csilit, húú várjál, kell szerezni egy dugóhúzót...ja megvan. Tudod az erődnél bemész abba a szobába, ahol a két rusnya nő meg az ex-alkoholista van. Egy üres üvegednek ugyebár kell lennie (a kocsmában a pultostól lehet szerezni), azt teletöltöd az erdőben a whiskys-nél, majd ráveszed a katonát abban a szobában, hogy igyon, odamész a csajokhoz, elkezdesz velük dumcsizni, majd mondod nekik, hogy nézzék, épp piál a rokonuk. Erre a falon egy jelvényt le tucc venni (vmi Szabad Csillag vagy ilyesmi, a lényeg, hogy megtalálod), no azzal lesz összegubancolódva a dugóhúzó. A kolompot majd akkor kell, ha már börtönben (AZ ERŐD BÖRTÖNÉBEN!!!) van az apacs tolmács csávókám meg az Anselmo is, és persze ott áll az őr (aki addig aludt) az ajtó előtt. No aztán csilis bab, vagyis csilis rizs, és kolompot vmelyik mozgató bill-vel, most hirtelen nem tudom, melyikkel...Na, nagyjából mindenre vákaszoltam.A sztetoszkópot nem tudom hogy kell megszerezni ill mire jó?
Hogy lehet a csuhát megszerezni?
Robbantani a bankban csak a csuha után lehet?
Csilit hogy kell kinyitani?
Kolompot hogy kell használni?
Anselmot ki kell csalogatni a gyóntatószékből?
Előre is köszi.
ray
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 5. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
Legfrissebb fórumtémák
- 14:13
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [7]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]