28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

HAEGEMONIA Demo

Warhammer
#30 Warhammer [2]
Szerintem nagyon kiraly a haegemonia mert jó a tőrési szimuláciok és az ürkutarás,és a fejlesztés.

Válasz erre

cINC2
#29 cINC2 [3764]
Van valakinek kedve a multyhoz?

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W

Válasz erre

chikie
#28 chikie [322]
a géped gyenge. de Garnertől kaptam egy címet töltsd le a bink videót
www.radgametools.com
és azzal megtudod nézni őket. az FMV könyvtárban vannak ezt szintén Garnertől tudom! ugyhogy neki köszönd

AMD AthlonXP 1800+, MSI K7T266-PRO2A, 256DDR, GF2MX400 32MB,

Válasz erre

Mephisto
#27 Mephisto [5959]
Mr Dauby! A gépem nem egy új darab (p2-400-GF2-64M de a DVD filmek és pl. a Haegmonia - bizonyos beállításokkal - teljesen simán fut. Mégis a demo elején a HAEGMONIA szép logója félelmetesenen szaggat, asszem .bik a kiterjesztés. Mi lehet az ok, lehet e máshogy is .bik-et lejátszani és hogy lehet valami minőségbutítást elérni (mint pl. DivX-nél)??????

Plíz help míí

"A bölcselet csupán költészete azoknak, mikről még nincsen fogalmunk" M.I.

Válasz erre

Dauby
#26 Dauby [417]
Tutorial nem került a játékba, az első néhány küldetés lett szándékosan interaktivra alakitva, ahol szépen elmondják feljebbvalóid, hogyan is kell ezt meg azt csinálnod, később pedig elmagyarázzák majd a kutatást és a kémkedést is.

A végleges verzióban rengeteg, a demóban még előforduló hibát javitottunk ki, többek között az egérkezeléssel kapcsolatban is.

Válasz erre

.Techno.
#25 .Techno. [739]
Nekem is volt ilyen problémám az angol verzióban, indítsd újra azt kész.

"Cuccolta már szét az ánuszod, egy hájfej nagykabátban?"

Válasz erre

JWalker
#24 JWalker [233]
Üdv!

Nekem a magyar változattal van gondom.
Az, hogy ha az egér jobb gombját megnyomom, hogy forgassam a látványt, akkor az aktuálisan kijelölt gép alulnézetére vált, és nem igazán lehet onnan elimádkozni. Az angol változattal ilyen gondom nem volt.

Innentől az irányítás is macerás kissé, de még azért kezelhető. Mi lehet a probléma?

Üdv:

JWalker

Válasz erre

Mephisto
#23 Mephisto [5959]
A Hold 1. nem forog a Föld körül 2. ezért amikor a forog a tengelye körül, akkor 2020 az emberek látják azt a felét, amit 2002-ben az emberek sosem látnak

Ha a hajók 'gyorsabbak lennének', a bolygók lehetnének távolabb egymástól, mert az arányok így elég rosszak. Tudom, kényszerűségből van így, de ha már úgyis 0.00001 pixel nagyságú egy vadász, akkor ez a méretváltoztatás nagy problémát nem okozhat nem? a Mars majdnem összeérne, ha a 2 bolygó 1 körsugáron haladna...

"A bölcselet csupán költészete azoknak, mikről még nincsen fogalmunk" M.I.

Válasz erre

spokeman
#22 spokeman [161]
Szerintem is király a game(demó alapján), gyönyörű grafika... de azt hiányolom a demóban, hogy nincs tutorial, ami igazán el kel egy ilyen összetett jateknál. Apropó tudja valaki hogy kell gyártani a demóban mert én nem jöttem rá. Ha valaki tud segítsen!

Abit AI7 - P4 3.0C - 1 GB Kingmax DDR433 - Ati Radeon 9800 Pro 128 Mb - PATA 80GB

Válasz erre

rage
#21 rage [5115]
A demo felbontását miért nem tudom feljebb emelni 800*600*32-nél?

Amúgy szép, meg tetszik, meg hangulatos, meg ilyenek, csak...

Kezdjük azzal, hogy ilyesmi játékkal még nem játszottam, kíváncsiság vitt rá, hogy kipróbáljam ezt a stílust is, hátha kedvencemmé válik.

A játék elején elmondják, hogy F1 segít, meg is néztem a billentyűzet-kiosztást.
Utána remekül tudtam forgolódni az űrben, sőt, a hajóimat is el tudtam mozgatni ide-oda


Aztán kb ennyi
Mégegyszer, még sosem próbáltam sem IG-t, sem Homeworld-öt, sem ilyesmiket.
Próbálkoztam ezzel-azzal, de egy valamire rájöttem:
2 esély van
1., Valaki megmutatja, hogy kell ezzel játszani
2., Van olyan, hogy Tutorial mód
Ezt esetleg, ha beletennék a fejlesztők a játékba, remek lenne.

Üdvözlettel,
rage (a kezdő

Válasz erre

Neo18
#20 Neo18 [1]
Hello
Nem akar ma valaki jaccani a magyar demoval?
Nagyon kezdo vagyok,de ki akarom probalni
22 oraig varok,utana sirok :9

Válasz erre

NightElf*ARC*
#19 NightElf*ARC* [3]
NA szóval most regisztráltattam magam és hol lehet jelszót változtatni?
MA (OKT 10) 22:00-22:15 van szerver és várok játékosokat a 80.95.79.131 IP címre...

Válasz erre

NightElf*ARC*
#18 NightElf*ARC* [3]
Hi
Vki? akar multizni? MÉG MA ESTE (OKT 10)
Egyébként a játék szerintem könnyű de csak Mediumon játszottam eddig...
A grafika ... Hát szerintem mindenki egyet ért velem : KIRÁLY
Hibákkal nem találkoztam.
Mephisto:
A Scrollozás akkor lassú ha rá zoomolsz azért hogy ne suhanj el az egységeid felett és ha távol vagy akkor gyors a scroll.
-Ha erre gondoltál
Szóval ma este multi?(OKT 10)
Vagy ha máskor akkor aki akar írjon:

-ja a nevem hamarabbi mint a W3!

Válasz erre

Cloud
#17 Cloud [2469]
kedves Demo jatekosok =)

Elöb jácatok mar 10 percet a jatekal aztan kezdjetek mar rinyalni. aki fel ora után nem vágja irányitás az hülyén fog meghalni. by

Moken: ma multi? IRC.datachat.net aszem vagy hasonlo, probálgasd =)

Válasz erre

Moken
#16 Moken [1819]
SZÁZEZER HELYEN LE VAN ÍRVA HOGY NYOMD MEG AZ F1 BILLENTYŰT!
Ott le van írva, hogy az F betű a követő kameramód! A speciális kameramódokat a G-vel lehet előhozni (nagyon látványosak, és többször is meg lehet nyomni!).

Inkább vagyok őrült optimista, mint egy pesszimista akinek igaza van !

Válasz erre

Előzmény: Mephisto 2002.10.06. 18:17
Mephisto
#15 Mephisto [5959]
Tisztelt DR!
Felfedeztem egy Demo hibát, a menübe kiléptemjáték közben, s ettől kiakadt az egész(lefagyott a képernyő, csak alt+tab és Task Managerrel tudtam bezárni.

Különban hogy van az, hogy egyszer, ha forgatom a kamerát lassan, máskor pedig fénysebességgel fogog, egyszer lassan, máskor villámgyorsan lehe a négy irányba menni (képernyő szélei fele)?

Van valami tutorial féle vagy ilyesnmi? valahol irányítást lehet átállítani?
Van e arra mód, hogy a kijelölt egység/egységeket kövesse a kamera, s ne nekem kelljen mindig utána menni (a képernyő bal széli gombja csak arra a koordinátára viszi a kamerát, ahol épp akkor van a mozgó egység. A kis vadászokat képtelen mondjuk egy bizonyos távolságból követni úgy, hogy közben átlássam az előttük lévő űrt és parancsot is tudjak adni.

"A bölcselet csupán költészete azoknak, mikről még nincsen fogalmunk" M.I.

Válasz erre

Moken
#14 Moken [1819]
4 vagy 5

Inkább vagyok őrült optimista, mint egy pesszimista akinek igaza van !

Válasz erre

Előzmény: E.T. 2002.10.06. 17:09
E.T.
#13 E.T. [24]
Hány küldetés van a demoban?
Nekem az első után ha a pipára kattintok rögtön kilép.
Különben király

Válasz erre

Tombi
#12 Tombi [980]
friss

Minden tiszteletem a mentősöké...ök minden nap áldozatot hoznak

Válasz erre

Tombi
#11 Tombi [980]
oki de keressél mert ha nem fetépem a fejed vagy forditva

Minden tiszteletem a mentősöké...ök minden nap áldozatot hoznak

Válasz erre

Előzmény: Telapo 2002.10.05. 10:29
Telapo
#10 Telapo [408]
Játékkal kapcsolatban benne vagyok, majd kereslek.
Kilépéssel kapcsolatban pedig, ez van

ATI, AMD, ATI, AMD, ATI, AMD, ATI, AMD

Válasz erre

Tombi
#9 Tombi [980]
figyu akkor jáccunk majd együtt ICQn szoktá lenni sajnálom hogy kilépsz !!!!

Minden tiszteletem a mentősöké...ök minden nap áldozatot hoznak

Válasz erre

Előzmény: Telapo 2002.10.05. 02:16
Tombi
#8 Tombi [980]
hela jól megy a kártya ?

Minden tiszteletem a mentősöké...ök minden nap áldozatot hoznak

Válasz erre

Előzmény: Mephisto 2002.10.04. 22:18
Moken
#7 Moken [1819]
Direkt a rajongók kérték, hogy legyenek a hajók kisebbek. Használd az időgyorsítást:
Numerikus 1,2,3 (4x)

Inkább vagyok őrült optimista, mint egy pesszimista akinek igaza van !

Válasz erre

Előzmény: AriAmi 2002.10.04. 23:43
Moken
#6 Moken [1819]
ÉN nem játszottam a HW-el, de anélkül issimán megy az irányítás

Inkább vagyok őrült optimista, mint egy pesszimista akinek igaza van !

Válasz erre

Előzmény: Telapo 2002.10.05. 02:16
Telapo
#5 Telapo [408]
Én ezt most nem értem. Lehet hogy én vagyok megáldva kiemelkedő intelligenciával és kombinativ, logikai képességekkel, vagy csak ti vagytok kevésbé ügyesek, de nekem az IG3 irányítása 15perc alatt tökéletesen berögzült, semmi gond nem volt. A Hegemonia irányitása senkink nem okozhatna problémát olyanoknak, akik egyszeris játszottak a Homeworlddel, vagy hasonló stratégiával: baromi egyszerű és logikus. Na mind1 lehet, hogy csak véletlen, hogy egyből ráérzek, bár nem hiszem. A Demo baromi jó, már meg is rendeltem a collectors editiont. Ennyi.

ATI, AMD, ATI, AMD, ATI, AMD, ATI, AMD

Válasz erre

PoCoK
#4 PoCoK [2328]
Letöltöttem, belenéztem, nem értettem és mentem BF-ezni. =] Nem baj, holnap hátha több kedvem lesz hozzá. ;>

stufumofo™

Válasz erre

AriAmi
#3 AriAmi [2580]
Akkor én leszek a második. A bajom részben megegyezik Mefiével. Ez a kameramozgás aztán nagyon ott van. Egy centivel teszem arrébb az egeret, erre egyből a galaxis másik végében találom magam. A zoomolás, és minden egyéb mozgatások is ilyen nehézkésre sikeredtek. Azt sem értem, hogy az űrcsatákon miért kell ennyit szarakodni. Nagy nehezen kijelölök egy célpontot, majd elmegyek vacsizni. Visszajövök, amikorra már talán odaértek az egységeim. Ilyenkor aludni megyek, majd amikor felébredek, sikerül odáig eljutni, hogy kilőtték az ellenfél egyik szárnyát(ez szintén irreálisra sikeredett. Legalább egy minimális dülöngélést illett volna ide betenni.) A hajók lehettek volna nagyobbak, egy stratégiánál egyaltalán nem számítanak a méretarányok.

A játék technikai része amúgy marha jó, el is szédültem az űrben meg minden, a grafika hihetetlen, a zene is nagyon rulz, csak nem értem, miért nem lehetett ilyen apróságokat kijavítani, amik hazavágták az egész gamét.

Válasz erre

Előzmény: Moken 2002.10.04. 22:27
Moken
#2 Moken [1819]
Nem tudom mi baj lehet az irányítással. Szerintem jó, persze vannak hibái. A hotkey-ket meg kell tanulni és az egér mozgatására is rá lehet érezni egy fél óra után. A taktikai térkép (SPACE) nagyon hasznos és az idő gyorsítás is. A követő kameramozgás (F) is megkönnyíti az irányítást. Az IG3 irányítása borzalmas volt, ez 1000x kiforrottabb. Szerintem próbálkozz meg vele újra.
Ráadásul eddig csak szinte Te vagy az egyetlen akinek nem jön be.

Inkább vagyok őrült optimista, mint egy pesszimista akinek igaza van !

Válasz erre

Előzmény: Mephisto 2002.10.04. 22:18
Mephisto
#1 Mephisto [5959]
Nem találom a másik Demo-topicot...

Fél óra után az eddigi legszebb űrben játszódó játékot leszedtem a gépemről, mert valami félelmetesen gyenge az irányítás, a kameramozgatás. Én nem tudom, hogy velem van e a baj, a Homeworlddel jót játszotta, de valahogy a parányi egységek, hatalmas bolygók, a méretek valahogy furcsák, talán már télleg akkora egy vadász egy bolygóhoz képest, ahogy kellene lennie igazából, de a parányi egységeket annyira el lehet veszíteni! A mozgatásuk 3d-ben nem csoda hogy lehetetlen, hiszen az ember a kameramozgatásnál leragad. Valami tutorialféle azért pár infón kívűl lehetne, legalább minimális szinten. Én hülyét kaptam a lehetetlen kameramozgatástól, képtelen voltam hozzászokni, nem tudtam jól dönteni-forgatni-zoomolni-parancsokat kiadni-játékot felügyelni egyszerre. Fogtam és uninstalláltam a Demot.

"A bölcselet csupán költészete azoknak, mikről még nincsen fogalmunk" M.I.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat