28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

nforce2 Ati kártyával?!

gladi
#7 gladi [79]
Na végeztünk a tesztekkel, és úgy tűnik, hogy minden rendben a párossal. Kipróbáltuk különböző vga kártyákkal és alaplapokkal keresztbe-hosszába és úgy tűnik, hogy nagyjából minden a helyén van.

Tudom, hogy a feltevésünk ellentmond a logikának, de arra gondoltunk, hogy ahogy a vga kártyáit "optimalizálta" az NV, úgy esetleg az alaplapi drivereket is megpiszkálhatta.

Kössz mindenkinek a hozzászólásokat!

Válasz erre

Anonymus23
#6 Anonymus23 [4532]
Semmi sem igaz belőle.

AMD fronton most nForce2 és ATi a legerősebb párosítás.

Nekem is ez van, és semmi gond nincs vele.

GB GA-P55A-UD4, Core i5 750, 2x4+2x2GB DDR3 1600, Gigabyte HD5870 1GB, 1TB+3x2TB+750GB SATA2 Samsung, Genius5.1HomeTheater, Logitech G5, Samsung P2770HD, Corsair CX400W

Válasz erre

CybearBoy
#5 CybearBoy [3123]
Ja, tuti nincs ilyen. Nekem is szépen megy a 9600PRO az NF7-es mobóban.

Válasz erre

Blade Runner
#4 Blade Runner [3128]
A dolog úgy működik, hogy az NV el szeretné adni az alaplapokat, így nem trükközik velük. Másrészt ha bizonyíthatóan csalna, akkor az ATI olyan pert akasztana a nyakukba (meg az M$ is), hogy eladhatnák a céget egy éven belül. Több gépben láttam már ilyet (haveroknál) és az ég világon semmi probléma nincs a párossal, pedig 9100/9200-tól egyészen a 9800-asokig mindenféle relációban ki lettek próbálva.
Jobban belegondolva a dolog azért sem menne, mert ha ezt próbálná elsütni az NV, akkor az alaplapgyártók is visszazúdítanák a cuccot a nyakukba, meg legalább 1000 amerikai beperelné a céget pár millára.

Blade

Válasz erre

Előzmény: gladi 2003.12.11. 11:43
Kolin Mekré
#3 Kolin Mekré [6614]
Semmi para nincs velük, több ismerősömnek is ez a kombó van és nagyon jól mennek

Minden ellenállás hasztalan! 8-)

Válasz erre

gj2k
#2 gj2k [2375]
hát erre kíváncsi vagyok

Vietcong Reloaded :-D

Válasz erre

gladi
#1 gladi [79]
Felmerült bennem és néhány ismerősben, hogy az nvidia esetleg nforce2-es deszkájuk sikerét kihasználva kiszúr az ati kártyákkal.
Nekünk nem úgy muzsikál ez a páros, mint ahogy kellene.
A teszteknek hamarosan nekilátunk, addig is ha valaki tud hozzászólni a témához az írjon.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat