28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent



Írd ide hozzászólásod:

eti8
eti8 [10104]
Nekem a demo elfutott 9200SE-n sm1.1-ben szűrőstül Kb úgy, mint 6600gt-vel soft shadowsal (az első pálya nem esik 20 fps alá, és az sc-ben bőven elég, mert nem ilyen ugrálós fps, mint a quake )
De persze az 5 pálya után már el sem indul azokkal a beállításokkal, amikkel az elsőn játszható De ennek tuti, hogy nagyobb lesz a gépigénye, mert gondolom még 1 kicsit tuningolták az engine-t, meg az efekteket is Sztem 7300gs lesz a minimum, 512mb rammal, és 2.0ghz-es procival

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

U.R.H.
U.R.H. [4178]
Szerintem teljesen rendben volt a chaos theory optimalizálása.
A jó öreg gf4ti 4800se-n is futott. Igaz minden low-ba.
eti8
eti8 [10104]
Nem ghost recon szerű gépigény lesz, mert tudtommal még a chaos theory engine-jét használja, szal eléggé hasonló lesz... Max szebb efektekkel. Remélhetőleg le is optimalizálják, nem úgy mint azt a trágya gh-t...

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

VodevilX
VodevilX [11345]
basszus
most olvastam valamerre hogy Ghost Recon 3 szerű látvány világ... szóval ennek is búcsút mondhatok egy jó darabig

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Vissza

Fórumszabályzat