Kb úgy, mint 6600gt-vel soft shadowsal
(az első pálya nem esik 20 fps alá, és az sc-ben bőven elég, mert nem ilyen ugrálós fps, mint a quake
)
De persze az 5 pálya után már el sem indul azokkal a beállításokkal, amikkel az elsőn játszható
De ennek tuti, hogy nagyobb lesz a gépigénye, mert gondolom még 1 kicsit tuningolták az engine-t, meg az efekteket is
Sztem 7300gs lesz a minimum, 512mb rammal, és 2.0ghz-es procival
Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!
