28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent



Írd ide hozzászólásod:

mucius
mucius [10106]
hát az eddigi részekben sem volt olyan, amit storynak lehetne nevezni.

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

eti8
eti8 [10104]
Ja, ez tényleg jó volna De itt valszeg lesz sztori, mert ez anélkül nem megy

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

mucius
mucius [10106]
hogy mi kéne sc-be? az hogy tomklenszi bácsi ne csak a nevét adja hozzá, hanem vmi épkézláb storyt is kreáljon amit mondjuk tv-ben is legalább egy 16-os karikával adhatnának le (nem azért mert véres, félelmetes vagy hasonló, hanem mert egy adott értelmi színvonal kell a megéréséhez). és ha mondjuk ezt a történet bőséges cutsceenekben teljesülne ki előttünk a játék menete folytán....

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

GustyX
GustyX [7048]
Miközben játszottam a kill.switch-el rájöttem mi kellene a SC-be hogy megszülessen a számomra legjobb játék(a kivitelezést ne vegyük figyelembe, azt a SC-nél nem szúrják el):Take cover, take aim, take over
Akik ismerik a kill.switchet, azok tudják mire értem
Akkor nagyon frankó action game lenne, ami nem csak a lopakodásról szól!

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat